Sevgiliniz için ailenizi karşınıza alır mısınız?

Kızlar Sevgiliniz için ailenizi karşınıza alır mısınız... Yada neleri göze alabilirsiniz ?

0|0
136

En İyi Kız Görüşü

• sevgisinden cok cok eminsem ailemi ikna etmeye calisirdim,gerektiginde de karsima alirdim.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• hayır almadım almamda

0|0
    0|0
  • aldım..değdimi hayır..kesinlikle değmez diye düşünüyorum ama benimki şans tabi..fakat aileyi karşına alacak kadar sorun var ise bir kez daha düşünmek gerekir derim..

0|0
    0|0
  • Alırım ancak evden kacmam.Ikna ederım.

0|0
    0|0
  • Gerek olmaz ailem karşı çıkmaz

0|0
    0|0
  • yaşamadan bilemem yaşamakta istemem.

0|0
    0|1
  • Oyle bir durum söz konusu değil. Aile en öncelik değerdir ayrıca.

0|0
    0|1
  • ben kimi seçersem onlarda ona razı olur zaten.

0|0
    0|0
  • ailenin neden karşı çıktığı çok önemli

0|0
    0|0
  • Karsima almam ikna ederim

0|0
    0|0
  • Eğer erkek arkadaşım buna değecek biriyse ona sonuna kadar güveniyorsam karşıma alırım.

0|0
    0|0
  • Ablam ailemi karşısına alıp , kaçarak evlendi.

Babam istemiyordu , (arkadaş gibidir bizimle)

3 yıl süren evlilikten sonra ablam baba evine döndü. Şuan içerde valizini boşaltıyor.

Boşanıyorlar.

Bi bildikleri vardır büyüklerin. Sözü dinlenmeli.

0|0
    0|0
  • ben aldn cokda pismanm keske onları dinleseydm sakn ailenzn onaylamadıgı insanla olmayn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• karşına alıyorsun illaki sevince gözün görmüyor hiç bir şeyi.. ama işin doğrsu ve mantıklı olanı aileyi karşına almamak gerek sanırım

0|0
    0|0
  • ya ailesi iyi olmayabilir ama onuda öyle kabul etmek gerek dungece duşundum bunu karşındaki insanın kişilgni geçmişini sorgulamamak gerekir aynı şekilde bir erkeğn de hayat görüşlerini yaşam gayesini sorgulamamak gerekir mesela ben evlilik dusunmuyorum gerçekten çok zor bıriş beraber vakit geçirelim gulelım eğlenelim illa aşk için herşey 2 kağıt parçası mı aşk sevgi bu kadar ucuz mu. Nasıl ben onu oldugu gbi kabul ediyorsam oda beni oyle kabul etmeli.O onun tercihi saygı duymalıyız.

0|0
    0|0
  • aldım fakat sonunda kız beni terketti. değecek birini bulmak lazım.

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle aile hiçbir zaman hiçbişrşey için karşıya alınmaz çünkü en sonunda dönüp dolaşacagınız yer o kutsal topluluktur aile çok önemlidir kıymetni gerçekten bilin arkadaşlar pişman olmazsınız

0|0
    0|0
  • Annem Hariç Bütün Aile Ferdlerine Gider Yaparım Yaptımda :)

0|0
    0|0
  • Almam.

Kimim var başka şu hayatta a.k.?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;