Manuel Fernandes and Cristian Baroni ?

Bay bayan arkadaşlar, futbolla ilgisi olanlar lütfen, anketimize beklerim.sizce hangisi ? :)

• Manuel Fernandes
    A seç
  • Cristian Baroni
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar aslında benim bu soruyu şöyle sormam gerekiyordu manuel fernandes and ?

yanına adam bulamadım yazıcak ilk aklıma gelen isim diye yazdım. sizin varsa söyleyin :)

0|0
718

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Fernandes. Tartışılmaz bile :)

0|1
    0|0
  • İkisi de Iykk

0|0
    0|0
  • Fernandes tabikide :)

0|0
    0|0
  • beşiktaşlıyım fenandesi çok seviyorum

0|0
    0|0
  • beşiktaşlı olarak manuel fernandes

0|0
    0|0
  • a

Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ.

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. aa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 2 sini kıyaslayacak cesareti nerden buldun anlamadım :) fernandes mi? melo mu ?yada selçuk inan mı ?desen tamamda bu garip kaçmış sanki aşağılama var gibi sow mu ? batuhan mı diyim bende yada musleramı gregor mu?

0|0
    0|0
  • Fernandes tabi ki.

0|0
    0|0
  • Fernandes ile Baroni arasında herhalde 3-4 gömlek fark vardır. Sow mu Almeida mı demek gibi bir olay bu. Tabi ki Fernandes.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama soru çok saçma tabiki fernandes yani baroniyle fernandes kıyaslanacak seviyede mi ki ?

0|0
    0|0
  • selçuk inan yazsan tartışılabilirdi ama baroni ne ya :) Baroni Vs selçuk şahin. baroninin vs si bu olur anca

0|0
    0|0
  • ya performans olarak belki batalla sorulabilinir yada oynasaydı colman ama genede fernandes ezer geçer.)

ve bunu bir trabzonlu olarak söylüyorum adam o kadar iyi

0|0
    0|0
  • Açık ara fernandes, baronı kim la ? Trabzonun sapara'sı bile daha kaliteli topçu

0|0
    0|0
  • Audi mi şahin mi diyorsun yani?

Tabiki audi diyorum. Fernandes audi gibi bir adam o yazdığın diğer eleman kimdir necidir ne iş yapar birisi anlatsın:) Şuan fernandes Türkiye liginin en iyi oyuncusudur;)

Not: Galatasaraylıyım;)

0|0
    0|0
  • soruyu bi' ben mi anlayamadım ?

0|0
    0|0
  • tabi ki fernandes

0|0
    0|0
  • manuel diye aldık otomatik çıktı

manuel fernandes

0|1
    0|0
  • Tabiki de formda olan bir Felipe Melo.

0|0
    0|0
  • MIROSLAV STOCH :)))) ADAMIMMM

0|0
    0|0
  • Manuel Fernandes tabi ki güncellemede yazdığın doğru Fernandes e rakip yok bu ligde.

0|0
    0|0
  • cristian baroni

0|0
    0|0
  • fernandesi xabi alonsoyla kıyaslaman gerekirken sen baroniyle kıyaslıyosun kesin fenerlisin sen.

0|0
    0|0
    • yok kardeşim beşiktaşlıyım ben acıklamasını güncellemeye yazıcam :)

• baroni kim ya fernandesin yanında.kıyasladığın şeye bak.hiç :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;