Ne yapıp da durumu kurtarabilirim, şu yakışıklının kalbini çalabilirim?

Bizim bina tek katlı yan binayla dipdibe,balkonlarımız bir gibi.Yan bina boştu.Yeni birileri taşındı.Kim falan diye sordum.Yaşlı bir amcayla teyzeydi baya yaşlılar..Neyse bu arada sokakta çok hoşuma giden biri vardı su aralar.Nerede oturduğunu falan bilmiyordum.Sonra arkadaşımla konuşurken ona anlattım çok hoşlandım falan diye..Oda arkadaşına kim falan diye sormuş.Arkadaşıda hoşlandığım çocuk için demil ki; yan binasında bi kız çok hoşuna gitmiş ama kız çok pislikmiş balkondan tükrüğünü sunduruyormuş.Dışarda çok bakımlı evde saç baş bi yanda dolaşıyormuş.Balkonda kusmuş .Midesi bulanmış çocuğun diye anlatmış arkadaşıma.O kızda benim..Ne bileyim çocuğun yanımızdaki yaşlıların oğlu olduğunu ! evdede tek kalıyorum saçmalıyorum işte..Çocuk tiksiniyomuş şimdi benden..Napsam ki aşırı utanmaya başladım.Bir de çok hoş adam ya :) Öyle işte yardımm

Güncellemeler:
dip not. cocugun evde sac bas bi yanda demesi ise.Havalar sogudu camasır falan asarken yüz kat giyiniyorum kafama kapsonu baslıyorum falan..pijama modu
ben kafama koydugumu yaparım :) merak edenleri bilgilendireyim istedim.Adam peşimden koşuyo 3 gündür yok sinemayı sever misin yok zamanın var mı cart curt suratına bakmıyorum :)) kötüyüm evet

0|0
316

En İyi Kız Görüşü

• Artı bakımlı gezmeye başlarsın olur biter zamanla unutur erkekler kolay unuturlar ztn.

2|0
    0|0
    • sen kolay unuttuklarını sanırsın :)

• öff onunkide aşırı iğrencmiş cok midem bulandı.Benimkisi o gün çok moralim bozuktu,midem bulanıyordu.İçeri koşamadım kustum.Tükrükte tamamen tesadüf öyle kendimce anlık düşünmeden yaptıgım bi hareketti..İlk defa basıma böyle bişey geliyor

• Olabilir yahu daha kötülerini yaşayanlar da oluyordur eminim seninkinde bir şey yok bence çok fazla. Yani en fenası kusma kısmı onun da bir açıklaması var sonuçta makul bakımsızlık kısmını unutur kolayca ama tükürüğü de unutturacak kadar bakımlı olabilceksin umarım :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• eee sımdı magdem balkondan assagı kusuyordun tukuruyordun bu zamana kadar bellı kı o mahhalleden hıc kımseyle daha sevgılı dııl arkadas bıle olmıyacagını bılmen lazımdı ..

sen bence ne de bılıyormusun .. benım tarzım bu de..ben senı cok sevıyorum ama senın ıcın butun pıslıklerımden vazgecerım de.. ben senden cok hoslandım de..

ewet kustum ama senın askından..

tukurdum ama sana olan derdımden..

sacım basım dagınık gezdım ama o da senın yuzunden de... :D

0|0
    0|0
  • aferim kız.

0|0
    0|0
  • hey allahımm yaaaa

0|0
    0|0
  • "Güncelleme: dip not. cocugun evde sac bas bi yanda demesi ise."

Afedersin ama bu çocuk seni mi dikizliyo bana mı öyle geldi. Önce bunu anlayalım. Sonra teşhisi koyarız birlikte :)

0|0
    0|0
    • aynen resmen dikizliyormus.Benim haberim bile yoktu yandaoldugundan düşün artık.Öğrenince bir kaç kere yakaladım bana bakarken

• tamam bu muhabbetin b.ku çıktı kapatalım bence :)

• hahaha tamam:D

• ben bile iğrendim nedir bu

0|1
    0|0
    • niye iğrendin ama ya ne var bu kadar abartı..Kusmadın mı hiç hayatında? bi tükrük kötü oldu..Evde tuvaletlemi geziyosun

• he tuvaletle geziyom

sen önce git sana pislik muamelis yapana hesap sor

• sadece zaman:)

• Git teklifi yapıştır: "Benimle tükürür müsün?"

0|1
    0|0
    • ::D:D:D dahada tüküremedim zaten lavaboya bile tüküremiyorum.D::D

• ya amacım zaten bana yanasınca kabul etmek değil.deli oldum.önce aşık etmek sonrada süründürmek te :D

• Fenasın fenaaa :)

• ııiiğğğğ ///(((

0|1
    0|0
    • hahaha abartıyorsunuz walla billa abartıyosunuz

• yani amacıma ulaştım diyosun öylemi :) senden korkulur :) söylesene hangi taktiği uyguladın ? :)

• ulaştım buydu istedigim:)bak kaç taktiğini

• puhahaha işin zor yaaaaaaaa,karizma çizilmiş bi kere,ikiz kardeşim var de ben o degilim

0|0
    0|0
    • ben konusmam ki o gelcek konuscak sonrada yüz vermeyeceğim.Ama konuscak.. :D Konusmalıı :D

• aynen benim dediğimde buydu intikam soğuk yenen bir yemek..Acelemiz yok yavas yavas ;)

• sen bu kafayla evde kalırsın

• yakışıklılara bulaşma derim orta halli takıl

0|0
    0|0
    • ya ben cok güzelim aslında cocukta hoşlanıyormus benden .ama bu hareketleri görmüş.

• acıdığını hissetmezsin korkma :D

• sen rahat ol

• aferim gelişme var :D

0|0
    0|0
  • harbidende ya tükürüğünü ne yapıyorsun sen :)

0|0
    0|0
    • ya öyle tükürüyodum bahceye sıkıntıdan nasıl görmüş anlamıyorum.

• çocukla konuşmam anlamında söylemiştim :)

• hahahah oda iyiymiş.D

• Recebin dişi versyonu :D

0|0
    0|0
  • iğrençsin varya vallaha tiksindim senden bana uzak ol o bebeyede eeeaaa ıykkk..

0|0
    0|0
    • senle ne işim olur bea.hem ne iğrencliği ? kustum sadece .kötüydüm kustum

• hahaha haspam :) sen benim gibisini bulsan tanrı diye taparsın tövbe haşa :)

• hahahahaha özgüvene bak.. :D:D fotodaki sensen hiç bişey yazma daha allah için bi git.

• kızım sende çom pismişsin ya boşver çocuğun başını yakma

1|0
    0|0
  • işemeli filan sevengillerden bu ha demedi demeyin, kaçın olm la :D

0|0
    1|0
  • yine çirkinler kafalarını yakışıklarla boşmuş serisi vol.18827562

0|0
    0|0
    • çirkin değilim bu olaylar olmasaydı sorun yoktu.ki hala yok ;)

• ya git parayla filan birini çağır evde de teksin madem girme bu kadar sıkıntıya

• sensin o çirkin

Kızlar Ne Diyor 2

• Olaya bak hacıı :) Daha dikkatli olursun, olur biter yaa.

1|0
    0|0
  • ayyyy hiç gülüceğim yoktu inanmyrm yaaa onların hepsini onu güldrmek için yapmştm de barriii

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;