BodyBuilding hakkında verebileceğiniz püf nokta var mı?

Zihinsel olarak sormuyorum zihinsel olarak gayet iyiyim yapabileceğim şeyler nedir örneğin gece yemek yeme veya protein al gibisinden ama püf noktalarını söylerseniz iyi olur

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Sıkı idman yap bol su iç tavuk ye yumurta ya alabılıyorsan amıno asıt al

0|0
    0|0
    • sıkı idman bol su hatta bol bol su tavuk ve yumurta bunları yapıyorum zaten bir tek amino asit almıyorum onun yerine l-carnitine alıyorum

• Öncelikle kas kütleni arttırmak sana daha iyi gelir l-carnitine 70-80₺ vermek yerine protein veya amino alırdın sen erkeksin testesteron salgılandıgında idmandan daha cok verim alırsın spor salonundaki öğretmeninden de kesinlikle yardım almalısın

• l-carnitine'i o önermişti zaten bakayım ilaç bitsin sorucam kullanmam gereken ilaç var mı diye

Erkekler Ne Diyor 1

• Düzenli beslenme, iyi çalışma ve iyi dinlenme üçgeni vücut geliştirmenin vazgeçilmezi. Beslenme düzeni olarak 2-3 saatte bir az az yemek yemeni tavsiye ederim. Ve hemen hemen her öğünde 20'şer gram protein alman yeterli olacaktır. Vücut ağırlığının yaklaşık 1.5 katı gram kadar protein alman gerekli. Antrenmandan 1.5-2 saat önce karbonhidrat ağırlıklı, antrenmandan sonra ise protein ağırlıklı beslenmeni öneririm. Antrenmandan önce kana zor karışan lifli yiyecekleri pek önermiyorum. Antrenman süren de sınırları çok aşmamalı. Programının ağırlığına bağlı olarak 1-1.5 saat arasında olmalı. Yatmadan 2-2.5 saat önce yemeyi kesmeni tavsiye ediyorum ama bazen geç saatlerden çalışmaya gidilebildiğinden sonrasında bir şeyler yemek gerekiyor ve bu da yatma saatine yakın saatlerde oluyor. Böyle durumlarda yoğurt vazgeçilmez. Uyku düzeni de önemli.12'den önce uyumak ve 8-9 saat uyku en iyisi. Çok geç saatlerde yatmak bir sonraki günün beslenme düzenini etkilediği gibi vücut saatinde de değişikliklere yol açar.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;