Bu kuzenler de böyle derse ?

Evde oturuyorduk bütün kuzenler teyzemin kızları ,dayı kızları oturuyorduk evde , bende normalde eşofman haricinde birşey giyemem orman gibi bacak olduğu için kısa giymiyorum , o zamandada giyeyim dedim banyo falan yapmıştım iyice ferahlayayim şort giydim , Kuzenlerde aynı şekil rahat şort giymişlerdi , Şimdi ben onu giydim benim bacaklara bakıyorlar vay be ne kadar düzgün bacakların varmış bizimkinden düzgün valla dediler ,Bende ne diyorsunuz lan manyaklar dedim o ne demek öyle şakasına dedim aynı onların dediği gibi şaka yapıyor zannettim yok çok düzgün diyorlar Erkekğin kızdan nasıl düzgün bacağı orasını anlayamadım ne demek istediler sizce ?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Düzgün demek illa kız bacağı gibi demek değildir.Muhtemelen çarpık olmayan orantılı bacağın vardır o kadar.

0|0
    0|0
    • Heee öyleyse iyi , inceliyorumda yani normal kıl olmasa demekki ne diyecekelr

• Seviyorlardır bence.Erkekler nasıl kılı tüyü olmayan kadın istiyorlarsa kadınlarda kılsız tüysüz erkek ister.Krem de evet tüy dökücü mesela veet gibi..

• hımm tamam bi bakarım evlenince kullanarım sık sık ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Yahu bacakların düzgün olduğu için söylemişlerdir , hakkaten de olanlar var ...

0|0
    0|0
  • şaka yapmışlardır. takılmak için.

0|0
    0|0
    • Benden büyük olanlarda vardı , şaka gibi değildi sanki ama şakası bile kötü

• yani demek istediğm bacağın düzgün değildir. kız gibi bacağı olan erkekler yok. yani bacağının düzgün olmadığını ima etmişler aslında :) yani sana ciddi anlamda düzgün bacaklı dememişler :)

• He sen ters tepki diyon , çok çakalsın bu arada sanki yemedim neyse ;)

• öle ama bazı erkeklerin bacakları daha düzgün oluyor kızlardan .bu bir gerçek

0|0
    0|0
  • bılmem bence dalga gecıolar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor... ;