Kızlar çıtlatın hadi...

Merhaba . 2 Gün önce sevdiğim bir kıza çıkma teklifinde bulundum . kızda ne evet dedi nede hayır . geçiştirdi anlayacağınız . aradan 1 gün geçtikten sonra dersdeyken hocanın sorduğu bir soruyu çözüp bahaneyle hocanın yanına gittim .

yerime otururken kızla göz göze geldim . kız bana göster bakalım cevabı diyince defteri önüne koydum . tabi onun defterinede cep telefon numaramı yazıp kulağına eğilerek "belki ararsın" dedim .

sizce doğru birşeymi yaptım ? . ararsa ne anlama gelir ? aramazsa ne anlama gelir . tam 4 gün kızda beni bende kıza göremeyecğeim .

Güncellemeler:
neden aramayacağınıda söyleyen bari ya :(
Aslında yaptığım işi doğru olarak düşünüyorum . zaten kız hiçkimsenin peşinden koşmadığımı biliyor . kızlara yüz vermediğimide biliyor . belki benden daha iyi bu olayı yorumlayabilecek biri vardır ?

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• Aramaz ama sana da gönlü var. Arada bazen ödev falan sormam gerekiyor lazım oluyor numaranı alabilir miyim sakıncası yoksa olup yani geçerli bir bahane bulup falan telefonunu alsaydın keşke ilk senin araman mantıklı olandır.

0|0
    0|0
    • Açıkcası bahaneyle almak istedim . ama hoşlanıyor gibi bir bakışı var . hoşlandığınıda düşünüyorum açıkcası . umarım arar , aramazsa o defteri kapatacağım onada banada yazık olacak .

• nasıl alabilmeye cesaret edebilirmki artık . düşünsene 4 gün boyunca aramadığını varsayıyorum . sonra ben karşısına çıkıp telefon numarasını bir bahaneyle istemem sence beni düşürmezmi ? en azından kız seviyorsa mesaj dahi atar saçma bir içeriklede olsa yarın ödev varmı vs.. diye . yanlış mı düşünüyorum ?

• Yahu neden dört gün bekliyorsun ki telefonunu almak için ki ayrıca telefon numaranı yazıp vermektense onunkini almayı denemek daha az riskli sen daha buyuk bir cesaret göstermişsin yani. Git pazartesi işte ya falanca falanca ödevleri gecen gun unutmusum yapmayı aklımda kalmıo benim sakıncası yoksa numaranı alabilir miyim ödev falan sormak için lazım olio sen bu konularda hassassın falan ol sonra bi dersi bahane aç ara sonra da muhabbet et süper olcak herşey bak gör.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• yanlış yapmışın

kimseyle çıkmayı düşünmüyorum ama ben olsam senden soğurdum bile-belki ararsın falan...

0|0
    0|0
    • hadi ya çokmu yanlış yapmışım . ama numarayı yazdığımda kız sonra eliyle o numarayı kapattı kimse görmesin diye defterde başka sayfa açtı onu gördüm yani . acaba utandımı :( . gider ayak kaybettik kızı herhalde.

• utanmıştır tabi...!

başka sebebi olduğunu sanmam.

• başkalarına yüz vermesen bile bu hareketin hiç hoş değil

her nedense güvensizlik verdi bana...

• ıyı yapmısın bu senın ozguvenını gosterırı eger kız hayır deseydı yuzsuzluk olurdu. arasa senı ya hoslanıyodur yada senınle oynuyodur. genelde populerler oynar ama her popı degıl

0|0
    0|0
  • Aramaz bence

0|0
    0|0
  • bekle bnce naza cekmıs kendını hayat ya sıyahtır ya beyaz grisi yok. kızın yaptıgı naz

0|0
    0|0
  • çok uygunsuz bir anda numranı vermişsin ama kendine güvenir bi tavrın var bu bazı kızların hoşuna gider bazılarınnsa gitmez ararsa senden etkilenmiştir aramazsa kendine güvenen tavrın onu korkutmuş ve ya senden elktrik almıyo olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aramasan arama yar :) merhem olmaz yarana :D

0|0
    0|0
  • vayyy kazanovaya bak sen :))

0|0
    0|0
    • ne diyim başka kız yalnız kalmıyorki :) . direk yanına gidip hey 2 dk baksana sana birşey verecemmi diyim :) . tel no istesem vermez diye düşündüm :D . en iyisi ben verem dedim

• iyi yapmışsında keşke alalaceleye getirmek yerine daha romantik birşekilde verseydin o zaman kaçarı yoktu buraya danışsaydın bir sürü şey çıkardı yani...

Yükleniyor... ;