Bana garip davranıyor. Neden?

Aynı sınıfta okuduğum çocuk bazen gizli gizli beni kesiyor ilgilenmiyormuş gibi yapıyor sanki saçını düzeltiyormuş gibi yapıyor bana bakıyor sonra bende ona baktığım zaman gözlerini kaçırıyor yüzünü çeviriyor. Aynı ortamda olduğumuz ve ya karşılaştığımız zaman ona baktığımda susuyor yere bakıyor.Ama sonra arkadaşlar gidince arkamdan bana baktığını görüyorum.Bazense benim geldiğimi gördüğü zaman ona bakmıyorum bile gidip arkadaalarının arkasında saklanıyor.Neden böyle garip davranıyor?Kendimi suçlu hissediyorum sanki günah işliyormuşum gibi.Ben gerçekten birşey yapmıyorum artık ona bakmağa bile korkuyorum.

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni bir ASK doguyor

0|0
    0|0
    • Ne aski ya?Bence benden nefret ediyor yoksa neden arkadaslarinin arkasina saklasin ki.O sinifimizin en cok konusan erkegi ama beni gördugu zaman susuyor yere bakiyor sanki ben ona birsey yapacakmisim gibi.VALLAH hic birsey yapmiyorum artik onun bulundugu ortamlarda bile bulunmaya özen gösteriyorum

• Harbiden ben de nefret ederdim BI kizdan ve sonra yandim

Büyük nefretlerden büyük aslar dogar

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• senden hoşlandığından ve açılamadığından olabilirmi sence veya sen öyle olmasını istermiydin

0|0
    0|0
  • aşk kokusu var havada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• baya utangaç bnce sende hoşlanıyosan bi şekilde ilk adımı at derim :D

0|0
    0|0
    • Ya aslinda hicde utangac degil sinifimizin en cok konusan erkegi kendisi.Ama beni görunce birseyler oluyor susuyor yere bakiyor kendimi kötu hissediyorum.

• haha :D o zamn sevdiğine utangaçtır yada ondan hoşlandığıı farkedip kndini çekmeye çalışıyodur :D bilemedim

• Ya cocugun bulundugu yerlerden kaciyorum faceten de sildim kendisini.Gecenlerde onun arkadasina birsey sordum sonra onun geldigini gördum ve gitmek uzereydim aniden bana en yakin erkek arkadasinimi ariyorsun dedi.Buda nerden aklina geldiyse pes.Bende hayir baska bir sinif arkadasimi aradigimi söyledim ve yoluma devam ettim.Arkamdan bana bir cevap verdi ama uzaklastigim icin duymadim.

Yükleniyor... ;