Bulunduğum ortamda ( okulda ) kızların bana bakışları çok sevimsiz, niçin bu oluyor?

Bundan bi süre önce bi kızın peşinden koştum acemice şeyler yaptım ve bu kızın arkadaşları arasında dedikoduya neden oldu. Bundan sonra hiç bi kızın ilgi duyma ihtimali var mı ?

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• acemice seyler derken ne yaptin mesela ? zaten gizlisin bu kadar ustu ortulu anlatmaki yardimci olalim evlat

0|0
    0|0
    • Açıkcası ilk kez yaptığım bişeydi yani sevgimi birine açıkca belli etmek ve hüsranla sonuçlandı. Mesela başlangıç için saçma gelecek eminim mektup yazıp ona vermiştim. Onu görmek için gizlice takip ettim ve zaten bu bahsettiğim arkadaşları arasında yayılma olayı bu takip etmemin açığa çıkmasıyla oldu. Durum bundan ibaret .

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Va tabiki dedikoduyla ölçme böyle şeyleri hoşlanırsan birinden git cesurca teklif et o kızıda unut fazla şımarık sanırım iyi şanslar :D

0|0
    0|0
  • sen kuruntu ve takıntı yapmışsın biraz da özgüvenin sarsıldığı için.duygusal konular da bunların normal olduğunu düşün ve eskisi gibi kendine güvenini geri getir rahat davran sadece.

0|0
    0|0
  • :D itici buluyorlardır takma sen onları kaşar onlar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• senin gibi sevimsizlerin gırtlağına çok yapıştım. yok ihtimal felan

0|0
    0|0
  • paran varsa sana teklif ederler

0|0
    0|0