Sevgilinizle ilgili neleri saklarsınız?

Benim bir tane kilitli kutum var.sinema biletleri verdiği gül,resimlerimiz vs herşey var içinde.hatta kötü gün için altın bile var. uzaktayız.olurda birimize birşey olur hemen bozdurup gideblmek için.Tabi Allah korusun :/

Şimdide aklıma birşey geldi.Biraz zor olacak. çünkü günde 500u aşkın mesaj atıyoruzdur. Küçük bir deftere günlük mesajları yazmak istiyorum.sizce zor bişey mi yapıyorum.ilerde okurduk ne blim çok severim öyle şeyleri ben. Allahn izniyle sözlendik yaknda nisan olacak :) ciddiyiz yanıı :)

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• sen bence gercekten cok seviyorsun :), hosuna gidiyorsa yap, mesajlarını yaz deftere

1|0
    0|0
    • Bıraz zor olacak gıbı ama napiim :) hoşuma gıdıyo :)

• Darısı senın basına :)

• Cok tesekkur ederim umarım ya bende boyle sevmek istiyorum artık ve tabikide sevilmek :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Yıllar önceki sevgilsinin sümüklü mendilini saklayan tanıdığım var. Çok şükür ki ben öyle şeyler yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • sakladığım birşey yok özelilkle. kullanışlı birşey ise atmam kullanırım sadece, milli servet sonuçta. diğerlerini atarım ya da kendi biter zaten.

0|0
    0|0
  • Hoşuna giden şeyleri yapmak güzeldir hem bu karşındakinin de hoşuna giecektir onunla ilgili bişeyler yapıyosun sonuçta. Allah tamamına erdirsin :)

0|0
    0|0
  • Koca bir hiçi saklarım.Saklamak ne la :S

0|0
    0|0
  • Benim yatağın bazasının içi ve dolabın bi' katı full onunla ilgili şeyler. Hala duruyor.

0|0
    0|0
  • bizzat kendisini saklarım :D çalan filan olmasın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç.yalnızlığımı seviyorum.çok gürültü yapıyor eşyalar mektuplar şiirler vs.

0|0
    0|0
  • ohooo çok hangi birini desem

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;