Günlük yazıyor musunuz bir faydasını gördünüz mü?

arkadaşlar günlük yazıyor musunuz bi faydasını gördünüz mü? insanı kendine iyi hissettiriyor mu?

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

• 7. 8. sınıflarda yazıodum okulun populer yakışıklı çocuklarını anlatıodum günlüğümde. annem gizlice açıp okuyodu. okuduktan sonra da bir güzel azarlıodu beni. baktım olmuycak azar işitiyorum sürekli pes ettim. bıraktım yazmayı :)

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• iyi hissettirir çünkü düşüncelerini tamamen paylaşıyorsun biriyle(kendinle)

Hem kendini anlama yada tanıma fırsatı da oluyor.

Bir de 2-3 yıl sonra okuyunca çok gülüyorsun :D

0|0
    0|0
  • eskiden yazardım şimdi okuyup okuyup gülüyorum

0|0
    0|0
  • Çok yazmak icin bu işe kalkıştım ama olmuyor ya hergün hergün:D

0|0
    0|0
  • eskiden yazmıştım alıp okudular kıl oldum bır dahada yazmıyorum hıcbırseye hep bırı okuayack korkusu var sankı okusa ne olacak ama olmuyor ıste..şimdi yenıden denıyorumm daha farklı bır günlük.

0|0
    0|0
  • evet yazıyorum. ben daha çok günlüğü ilerde okuyup bi hoşluk olsun diye yazıyorum. daha çok insanlar hakkında yazdığımda mutlu oluyorum kendimi iyi hissediyorum

0|0
    0|0
  • hergün yazmam ama arada bi yazıyorum beni rahatlatıyo birde sonra okuyunca çok gülüyo insan

0|0
    0|0
  • Yazıyorumda yıllık gibi bişi yani ayda yılda bi yazıyorum :))

0|0
    0|0
  • deprem olurda günlüğümü biri bulurda okur diye yazmıyorum

0|0
    0|0
  • Yazıyordum.Günlüğün zararlı olduğunu düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • yo eskıden yazıodum ama bana bı faydası yoktu sadece hatıraa...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yazıyorum. geri dönüp baktığımda bazen şaşırıyorum, çoğu şey ilginç geliyor. özellikle 4-5 sene önceki günlüklerimi okuduğumda çok gülüyorum :)

0|0
    0|0
  • Yazıyorum , çok faydasını gördüm , six packlerimden ikisi çoktan görünmeye başladı.

0|0
    0|0
  • ya biri vardı çok güzel günlük tutttuğunu söylüyordu. hatta kitaplaştırıp satmayı bile düşünüyordu. bana bir kopyasını göndereğini söyledi ama şimdi nerde o kişi bilmiyorum. :(

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;