Uygun vucud ne demek ?

kas yapmaya uygun vucud nasil oluyor?
?
detaylar detaylar. .

Güncellemeler:
plates hocam oyle dedi

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• Ka yapmak için erkeklerde testesteronun büyük bir önemi vardır kızların kas yapamamasının sebebi testesteron azlığı ve östoroen çokluğudur Yani erkekte testesteron hormonu fazlaysa çabuk kas yapabilir ama azsa daha az yapar yapsada fit olmaz şekilsiz olur

0|0
    0|0
    • yani kizlar yapamazmi?

• Kızlar yapar ama bizim gibi biceps çıkmaz yani sizin dilinizde bacakları ve kolları sıkılaştırırsınız kendi çapınızda birşeyler yaparsınız

• hmm anladim saolasin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Fit bir vucut

0|0
    0|0
  • kas yapmaya musait vucut hızlı tepki verne vucut tipidir beyaz kas grubu denilen türden hızlı yag yakımı cretain ve karbonıtrat depolayabiliten var demek

0|0
    0|0
    • biraz daha acik anlatir misin rica etsem?

• beyazin yarari neler mesela kisa mesafede mi daha iyiler uzun mesafe mi

• kısa mesafede hızlı sonuç alırsın

• dolgun göğüsler ve tüysüz berrak ve en ufak güneş ışığında inci gibi parlayan ve köprücük kemiklerine öpücük konulacak bir vücuttur.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • cahil kaldk iste :-)

• Ben sanırım mezomorf oluyorum :) ama bazı iri abilerde ektomorfsun diyo ya bence her insan istediği sonuca ulaşabilir ha bir diğeri daha çabuk ulaşır ayrı yani :)

• Bazı insanlar genetik olarak iyi doğuyor. Metabolizma hızı ve lif dokusunun yoğunluğuyla alakalı olarak ya da vücudun proteini sentezlemesi. Bazıları hiç çalışmadan kaslıdır bazıları ise ne yaparlarsa yapsınlar belli bir yere kadar gelebilirller.

0|0
    0|0
  • 90 60 90

0|0
    0|0
  • bir 120 kilo insanin kas yapmasi var bide 70 80

0|0
    0|0
  • vucut tiplerine bakabilrsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1