Erkekleri kadınların gözünde bir anda itici hale gelmelerine neden olan detaylar nelerdir?

En yakışıklı erkeklerin bile yanlarında bulundukları kadının veya kadınların gözünde bir anda itici hale gelmelerine neden olan detaylar nelerdir?Erkekleri itici yapan detaylar nelerdir?

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• kendilerine haddinden fazla güvenmeleri ya da hiç güvenmemeleri, cesaretsiz olmaları, kötü kokmaları, para muhabbeti yapmaları, etraftan geçen kızlara laf atan,yanımdayken başka birine bakan,beyni sadece belden aşağı çalışan erkekler kadar itici varlık yoktur bu dünyada

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Bakımsız olması ağzının kokması ellerinin pis olması.Özenti giyinmesi, taklitçi olması.

0|0
    0|0
  • Kendim icin konuşuyorum, sadece paradan maddiyattan bahsetmesi, zuppe biri olması. Kendini beğenmiş tavırlar sergilemesi. Gözümde bır erkeği daha itici yapabilecek bır sey yok su saydıklarım dısında.

0|0
    0|0
  • cimriliği,kendini oldugu gibi gösterememesi,yalan söylemesi,iyi ve temiz giyinmemesi,ter kokması,dişlerinin duzgun olmaması, vs vs :)

0|0
    0|0
  • yüksekten atıp tutması... sunu yaparım bunu ederimmmmm... ( yap o zamaan !)

0|0
    0|0
  • Pis olması , hava atması.

0|0
    0|0
  • Espri yapması, ter kokması..

0|0
    0|0
  • pis yemek yemesi. sokakta balgam atması. ter kokması, temiz bakımlı olmaması. sürekli küfür etmesi ve bunu havalı sanması falan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• iki yüzlülüğünün ortaya çıkması

0|0
    0|0
  • tutarsız haraketlerimden dolayı itici gözükmüştüm bi kere

0|0
    0|0
  • kızların yanında espri yaptın mı nanayı yersin . . .

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;