Kaslı erkekler size egolu geliyor mu?

Erkeklere ayrı kadınlara ayrı sorucam.

Erkekler, kaslı iri yarı bir tip görünce size böyle burnu havada herkesi döverim ayaklarına yatan biri olarak mı geliyor yoksa farklı mı?

Kadınlar, kaslı biri görünce ''Bu daha iyilerini istiyodur beni ne yapsın'' veya ''Zaten çokta kendini beğenmiş birine benziyor'' gibi şeyler aklınıza geliyor mu?

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

• Çok çekiciler bence :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Tanimadan karar vermem ben bu tarz seylere ne malum tanidiktan sonra ben bakmam belkide.. dis gorunus iyi olabilir ama bazen hersey olamiyo sonucta :)

0|0
    0|0
  • Istedigimi alirim

0|1
    0|1
  • evet bazen bu bana bakmaz dıyorum ama hep bakıyolarr:))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• aga tabi biraz egosu olcak adamın varını yoğunu koyup normal insanlardan kendini ayrı tutmak farklı olmak için emek veriyor basit birşey değil doğal yoldan kas yapmak bende daha yeni yeni başladım o kadar zor ki adamlar bir zahmet biraz da ego yapsın hakları

0|0
    0|0
  • egolular zaten hacı.. böyle kolları açmışlar yengeç gibi yürüyorlar ağızlarının üzerine kürekle vurasım geliyor :D

0|0
    0|0
  • evet bence belli bir egoya sahip oluyolar. bizim okulda bir eleman var fit birisi yalan olamasın tipte var. elemanın okulda bir yürüyüşü var sanarsın tom cruise kendi filminin galasına gidiyo :)

0|0
    0|0
  • kaslı adam bir kere mütevazidir arada senin dediğin türde eleman cıkar onuda hallederler

0|0
    0|0
  • kaslı abiler niyese başka bir havada, :D

0|0
    0|0
  • Kaslı erkekler egolu değil
    bana mal gibi geliyor.
    Ne gerek arkadaş kız için kas yapmaya çalışmak.

0|0
    0|0
  • Kisiye gore degisir

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;