Bir kız sevgilisinin bütün isteklerini yerine getirmekle zorunlu değil midir?

hani hayat paylaşımdan ibaretti diye de bir soru daha patlatayım.

dünya dolusu para say, altından arabasını eksik etme, telefonunu öde, tek taş pırlantasını al, cebine parasını koy. ama sıra fedakarlığa gelince evlenmeden olmaz de.

oldu mu şimdi?

adil mi bu?

0|0
166

En İyi Kız Görüşü

• önce sen adil davran. parayi saymissin, arabayi cekmissin, tek tas pirlanta almissin tamamda? hani bu arabanin yakisikli söförü?

nekadar cimrisin.

kiniyorum..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• öncelikle hepimizin annesi bir kadın. ve köle değiller. en babayiğidi de benim annem köledir diyemez. babasının zorla yaptırmak istediklerinde karşı çıkar sanırım. kendinden yola çıkarak bakma konuya. birde kıza eziyetten başka bişey yapmıyorsun. madem öyle almasaydın yapmasaydın etmeseydin. olduğu gibi maddiyatı katmışsın. sen kızın kölesimisin ki alıyorsun? Allah dan başkasına köle olunmaz! bu durumda kızıda anlamalalısın. niyeti ne? o sana 'bana bunları al, bunları et' derse kesin seni yemek için oradadır. değilse ki öyle görünüyor, sen yapmışsın ancak, elinden geldiğince senin isteklerine cevap verir ve sözünden çıkmaz. ama ailesine çevresine bi sorumluluğu vardır, ailesi onda alışagelmiş bir durumun artık değiştiğini görürse der ki, evlimisin nişanlımı, sana ne karışıyor? yani kız arada kalır. yapamayacakları bunlardır. ne diyeyim ki başka..

3|1
    0|0
    • +1 Aynen Kadınları köle olarak görmekten vazgeçin artık... Kadınlar nazik gariban ve savunmasızdırlar. Yüzyıllardan beri bu garibanları sömürdüğümüz yeter bence:(

• Helal olsun arkadaşım süpersin...+1

• Hayir o kizinn U$agi oLmu$ :DD ve parayLada her istedigini aLabiLecegini düsünmüs yazikk :))

• Fedakarlık bu mudur? Sen sanırım onunla beraber olmak için böyle şeyler yapıyorsun yoksa içinden geldiği için değil.Madem çok paran var o kadar şey alıyosun ödüyosun yapıyorsun evlensene.

@Cadının dediğine katılıyorum seni sen olduğun için seven olmadı sanırım

2|0
    0|0
  • bişiyi merak ettim; sen neden sürekli para puldan bahsediyosun seni sırf sensin diye seven olmadımı?

0|0
    0|0
  • iyi demis Aferim ona parayla herseyine sahip olacagini sanmissin...Yazik her kadinin paraya taptiginida nerden cikardin...Cok hatun var cebinde 1 kurusu olmayan erkege deli gibi ASIK... :)) Saff mal pazarindan malmi aliyorsun...Herseyini aliyomus parasini koyuyormus aah bide terk etmeli seni :D

0|0
    0|0
    • hepiniz aynısınız, inkar etmeyin.

• Hictee biLee senin dinin imanin para oLmus...ParayLa herseyi eLdee edebiLecegini düsünen bir tipsin sanirim :)) Misal Benim sevgilimin cebinde 1 kurusu yok!...Vee borclarida varr ama benn onu cok seviyorumm...Hemde ölesiye ben onun icin canimi bile ortaya koydum...Onu fazLaLikLariylaa degiL eksikLeriyLe sevdimmk eksikLeri burdaa Paraa sorunu oLuyorr...Parasi yok diyee onu sevmeyecekmiyim aksine yaninda oLurum. Haa hayyt :))

• o kadar çok göz boyamışısn ki :)) kız parana gelmiş gibi bi olay olmş .bende şu erkekleri uyanık bilirim :))

0|0
    0|0
  • ya arkadaşım yanlış anlama kızmada bana ama dikkatimi çekiyo açtığın çoğu konu hep maddiyatla alakalı ne biliyim takıntın mı var böyle devamlı maddi şeyler den konuşuyosun .

bi kız seni paraya mı değişti anlamadım ki.

saygılar...

0|0
    0|0
  • Yaw sendee haaa ne zaman okusam sorularini para para para kadin erkek para... Kizi elde etmek icinmi harcama yapiosun?.. Dengini bulmusun gerci o senin parani kazanior sende onu parayla kazanmaya calisiorsun... Brw muhtesem.ikili (:

0|0
    0|0
  • tabiki de değildir erkekler kendilerine köle ve hizmetçi ararlar sen bir şey alırken bi sürpriz yaparken karşılık bekliosan o zaman sorun sende çok paracısın ve bütün kızlar etrafında dönsün istiosun yokk yaaaaaaa !

0|0
    0|0
    • bir kız erkeğinin kölesidir.

• değildirr eğer bir kızın kölen olmasını istiosan karşılıksız sevmen ve fazlasıyla emek vermen gerekir eğer bunlar yoksa sen yedireceksin onlarda yiycek olay bu

• kadınların işlevi erkeklerini mutlu etmektir.

• evlenmeden olmaz dedıgın şey cınsellık mı bu mu fedakarlık senın aklına turp suyu sıksın

0|0
    0|0
    • o yüce insan avatarında olduğu sürece bana küfretsen bile cevap vermem, veremem.

• bnce hayır bir kere iki kere olabilir ama sonra dizginleri bırakırsın. Öküz gibi sürer seni arada bi de biner haberin olsun ;)

0|0
    0|0
  • bu bir kamera şakası olmalııı

1|0
    0|0
  • Zorunluluk mu? Kendine gel

0|0
    0|0
  • değildir olmayacakda zorlama :)

0|0
    0|0
  • hasta mısın yaa? bir insanın bedeni ile diğer şeyleri nasıl bir tutarsın? senin bedeninle bütünleşmek istemiyordur, mecbur da değil, çok özel birşey yani. buna fedakarlık diyor bir de yaaa

2|1
    0|0
  • sen onları yapmakla karşılıkmı bekliyorsun ki yapmak gibi bir zorunluluğun yok o dediğin şeyde fedakarlıktan ayrı bir boyut artı parasını verince fedakarlık yapanlarda var onlardan bul

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşım sen aklını cinsellikle mi bozdun. Madem bu kadar istiyorsun, bir ürü para harcamadan ihtiyacını karşılayacağın başka yerler de var. Neden oralara kanalize etmiyorsun kendini. Her isteğini karşılamak ne demek ya sonra. Kadın senin kölen mi de her dediğini yapacak. Düşüncelerin bana hiç uymuyor ama görünce cevap vermeden de geçemiyorum.

3|0
    0|0
  • Zorunlu degildir, Asla zorunluluk kelimesi sözcügü girdigi an mecburiyetdenmiş gibi bir hal ve tarz alir

0|0
    0|0
  • abi sen paranla insanları satın alacağanı düşünüyon galiba kilon kaç senin dolar üzerinden alalım

0|0
    0|0
    • Kardes ne yaptin sen bunun üzerine paraa versen aLmazLar bunuu maL Pazarinda beLe$e giderr Parayla kafayi bozmuss :DD

• bazı tipler var uzaylı dürtmüş gibi tavırlar içerisinde

Mustafa Topaloğlu daha mantıklı konuşuyor

0|0
    0|0
    • ticari bekleme yapma, devam et hadi canım...

• benim ticaretle ne işim var parayla uğraşan sensin bence senin topun küçükken inşaata kaçmış

• ciddi mi soruyon geyik mi yapıyon

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor... ;