Erkekler kaybetmek istemezse kız arkadaşını hayatının sonuna kadar neler yapabilir?

kaybetmekten korkan erkek nasıl davranır beylerr..? Erkekler kaybetmek istemezse kız arkadaşını hayatının sonuna kadar neler yapabilir?

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• Kaybeder. Evet, ben böyle yapmıştım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• kaybekmekten sürekli korkan daha doğrusu korkutulan erkek bir süre sonra otonom olarak kendine kaybetmiş süsü verir ki ohh ondan sonrası misss

0|1
    0|0
  • herşeyini kaybetmiş bi kız arkadaşım oldu beni bitirdi diyebilirim ama yüzündeki maskesini görmeyen annesi babası ve kardeşleri vardı babasını aradım ve bütün samimiyetimle bana yaptıklarını anlattım ve artık bi ailesi de yok HAYATTA BAZI ŞEYLERİN GERİ DÖNÜŞÜ OLMAZ.

0|0
    1|0
  • Kaybetmekten korkan erkek aşıktır dostum.Onun aklına tükürmek lazım, kendimkine tüküremedim lan bi türlü, biride gelip tükürmedi ki :D

1|0
    0|0
  • kaybedenler kulübüne hoş gelir eli boş gelir...

erkek gerektiğinde sktir git demeyi bilmezse sktir yer...

0|0
    0|0
  • kaybetme korkusu olan bi erkek hep kullanılır her dediğini yapar ama daha çabuk kaybeder kaybetme korkusu olsa bile umursamıyomus gibi davranırsa ilişki istediği gibi olur:)

0|0
    0|0
  • erkek kaybetmeye yakın çocuklaşır ergenleşir yapılmaması gereken bütün hataları yapar.

0|0
    0|0
  • Yapamayacağı şey yoktur bence. Ama bu yapılacak şeyleri hak eden kız da bence yok :)

0|0
    0|0
  • öyle bir korkum olmadı şu ana kadar

0|0
    0|0
  • aklına gelen herşeyi

0|0
    0|0
  • Köle olabilir

0|0
    0|0
  • hiç öyle korkularım olmadı...

0|0
    0|0
  • prenses yaparım ama hayatımın sonuna kadar değil orda dur.

Evlenene kadar panpa.

0|0
    0|0
  • kaybetmekten korktuğumu asla karşı tarafa belli etmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilişkilerinizi korku hikayesi gibi yaşayın zülbiyeler. teen slasher olup gelip ağlamayın sonra burda.

0|1
    0|0
  • sürekli ilgi alaka

0|0
    0|0
  • senin dibinden ayrılmaz

0|0
    0|0
  • Korkudan yusuf yusuf ediyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;