Fitness yapanlar var mı?

Yaklaşık 2-3 aydır fitness a gidiyorum amacım ameliyatlı olan bacağımı geliştirmek. Fitness a giden bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim gibi fitness a giden arkadaşlar var mı?

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• Hafif kilolarla bacak antremanları ve bisiklet gibi şeylerde çalışarak iyi bir şekilde geliştirirsin geçmiş olsun :)

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bisiklet ve uzay yürüyüşü denilen bir aletle çalışıyorum sonra belirlediğim bir ağırlığı iki bacağımla kaldırıyorum bu çok iyi bir hareket ve arka bacak çalışıyorum. Sizce kaç ay daha gider böyle?

• Kesinlikle birde beni düşün kaç kez koşmaya çalıştım tokezliyorum hep :(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Spor yapmak vücut ve beyin zindeliği sağlar, ayrıca insanı mutlu eder. Erkek-kadın herkes yapmalı.

1|0
    0|0
  • Squat, press extansion gelistirir bacaklari ayrica uzay bisikletide kullan o cok iyidir

1|0
    0|0
  • spor yapan kızlar her zaman çekici olmuştur

1|0
    0|1
  • Yakısır

1|0
    0|0
  • ben varım :D kalçalrımı sıkılaştırmak için gidiyorum :D sıkıştı :P

0|0
    0|0
  • Spor salonunda gerçek antrenman yapan kızların çekiciliği hiçbir kız da yoktur diye düşünüyorum.. Umarım hızlı iyileşirsin

0|0
    0|0
  • Bacagini gelistirmek icin bacak antramani yap agirlikli hafif agirliklarla, bir kac ay a kosu bandina cikarsin, saglikli sporlar.

0|0
    0|0
    • Koşu bandında tempolu yürümek iyi gelir mi koşmam için zemin hazırlar mı? Teşekkür ederim

• Siz bu işle mi uğraşıyorsunuz fitness body?

• kendilerine antrenör diyen şerefsizler diplerinden ayrılmıyor. bir kaçıyla konuşuyorum. aslında hoşlanıyorum birinden ama çok mesafeliyiz. uzun fit güzel bir kız. ah keşke sevgilim olsada beraber çalışsak

0|0
    0|0
    • Ben antrenör ile pek takılmıyorum başlarken söyledi zaten neleri nasıl yapacağımı şimdi kendim çalışıyorum gelişme var mı dizinde diye soruyor o kadar. Umarım ayarlarsın o kızı :)

• zaten tanışız. ismimi biliyor. ama aramızda mesafe var. çok gergin bakıyor bana. yanına gidip bugün fitnesdan sonra benimle zaman geçirimisin diye sorsam mı? ya terslerse

• İşim var derse üsteleme

Kızlar Ne Diyor 5

• Var evet bende gidiyorum
    Spor iyidir dinç tutar devam böyle :)

1|0
    0|0
    • 6 yıl farklı branşlarda spor yaptım zaten sıkı bir görünüşüm var biraz daha spor yaparsam aşırıya kaçmış olmaz mıyım? Kas konusunda?

• Fazla yapma yani yaptığın sporun cok fazlasını yapma
      Kas olmasın dediğin gibi sıkı görünüm candir
      Spor hocalarına danis bence

• Onlarda öyle diyor sıkı ol diyorlar kas pek hoş durmuyor bayan da dediler :-)

• Bende gidiyorum.

1|0
    0|0
  • düzenli olarak giderim evet

1|0
    0|0
  • dizim iyilessin kesinlikle gidicem :(

1|0
    0|0
  • var gıderım

1|0
    0|0