Protein Kullanımı kaç gr olmalı?

Weider Premium Whey ürününü kullanmaktayım. 1 ölçek 30 gr fakat ben 60 gr kullanıyorum 60 gr'ın içinde net 46 gr protein var bu proteinin ne kadarı emilmektedir?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• protein tozlarının kullanımı herzaman spordan önce ve sonra içilir kaç kilosun ve nezamandır spor yapıyorsun ona göre kullanımı degisebilir

0|0
    0|0
    • Spor öncesi içenler ORTA siklet. Kesinlikle başlangıç aşamasında önermem.

• Şimdi hocam kilo 95'di 20 gün önce bakıldığımda dahada inmişimdir eminim. Program olarak genellikle ağırlık antremanı bittikten sonra proteini içer biraz beklerim 10-15 dk sonrada gider 55 dk kardiyo yaparım su gibi terleyene kadar sonrada param varsa bir tane az kalorili protein bar alırım veya çantaya ton balığı koyarım onu yerim eve giderim budur rutin

• Kilon sağlam kardesim spordan önce ve sonra iç bide amino asit alarak daha fazla dedtek verebilirsin yararını göreceksin zaten

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeş kişiye göre değişir bu bilemeyiz gerçek bir kanıdı yok bunun biliyomusun kimi hepsini sindirir diyo yani60 gr da alsan ilk başlarda 20 gr diyoşardı sonra 30 a cıktı felan simdide 40 vs yani bildiğin tek şey vucudun istediği kadar alacağı. Ama olay o değil zatwn bir ölçek vucuda yetceği için o ölçek miktarında 1 ölçek yapıyolar bir ölçek yeterlidir dostum

0|0
    0|0
  • fazla kullanma karacıgerlerın fazla proteınden ıflas edebılır

0|0
    0|0
    • Sanirsin bir ögünde 500 gr içiyoz :)

• Kutuda ne yazıyorsa onu kullan asma derim.

0|0
    0|0
    • Kutuda bişe yazmıyor yabancı ürün kullanım talimati olarak 1 ölçek 30 gr diyor 1 ölçek 100 ml alıyor 100 ml = 30 gr oluyor heralde ben 2 ölçek içiyorum

Yükleniyor... ;