Bir kızla erkek kanki olur mu olursa nasıl olur resimlerdeki yazılara bakın yorumlayin?

Bir kızla erkek kanki olur mu olursa nasıl olur resimlerdeki yazılara bakın yorumlayin?Bir kızla erkek kanki olur mu olursa nasıl olur resimlerdeki yazılara bakın yorumlayin ?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• 1. resimdeki kızın istediği sadece duygusal olsun. cinsellikten uzak duralım. yani bir karşılık beklemeden sevilmek istiyor bence. bir sevgili olmadan da o duyguları yaşamak istiyor. o duygulardan eksik kalmak istemiyor. onun ihtiyacı sadece sevildiğini görmek bence. bunu ona hissettirebilecek bir erkek. bu durumda bu kızın babasıyla arasının mesafeli karmaşık olduğunu söylemekte mümkün. bir erkeğin ona kendini özel hissettirmesi biriyle sevgili olmasından daha önemli.
    2. resimde çocuk çok klişe bir konuşma yapmış. yapmacık geldi bana. rekalam kokan hareketler bunlar. ben de böyle laflara gelemiyorum işte. romantizmden uzağım sanırım. ya da benim romantizm anlayışım farklı diyelim.
    3. resimde kanka sana bişey dicem diyen kanka var ya tam i*nelik yapmış. pisliğine yani. hem kızı denemiş hem egosunu tatmin etmiş.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsanlar cinsiyetleri bir kenara koyup arkadaş olabilirler. Bunlar çok fesatça fikirler açıkçası. Ciddi anlamda aynı anne aynı babadan gibi kardeş gördüğüm dostlarım var.

0|0
    0|0
  • olmaz bir zaman sonra birinde bir kipirdan ma olacak erkekten kanka olmaz mesafe koymayi basarabilirsen ne mutlu o kiza cok zor kankim deyip kendilerini kandirmasinlar

0|0
    0|0
  • Bunlar ne hdjnsj kanka ayağı yalan ya sonu hep aynı :9

0|0
    0|0
  • bu ne ya ergen işi:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Olabilirlee tabiki

0|0
    0|0