Bana geri dönüş yapar mı? Erkekler siz bu durumda ne yapardınız?

arkadaşım ben ve abisi aynı bölümde okuyoruz.arkadaşım bayan ve samimiyiz baya.abisiyle tanışmıştık.başlarda normal okuldan biri gibiydi.aynı dersi aldık filan merhabamız bile yoktu.birgün sınıfta ben yalnızken dersi olmadığı halde geldi benimle muhabbet etti daha sonra birkaç kere daha ilgilendi filan.birgün aynı ortamda bulunduk ve ben nedense orda ona hiç yakınlık gösteremedim kardeşinden çekindim galiba.bu olaydan sonra cocuk bana ilgi göstermeyi kesti tabi kaçan kovalanır ben başladım kovalamaya sonra ben buna fake bir hesaptan ekledim facebookta hoşlandığımı söyledim ve buda bana karşı birşey hissetmediğini söyledi unutursun filan dedi.sizce ben tamamen yanlışmı anladım çocuğu başlarda yoksa kararımı değişti ve bana geri dönüş yaparmı erkekler siz bu durumda napardınız ?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Ortamda ilgisiz oldugundan dolayı bozulduysa onun tiribini atıyordur. Sen de hoşlandıgını yazınca kendini geri çekiyordur. Bence sen geri çekil biraz bak nasıl geliyor

0|0
    0|0
    • görünce filan selam vermeyeyim mi ?

• Ya hayır selam ver tabi ama ilgisiz davran... Dünyanın onun etrafında dönmediğini anlasın yeter...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Yok be,fakeye ne gerek var?Çocuk zaten hoşlanıyor senden.Git konuş,ne bileyim bir yerlere gitmeyi teklif et,yemeğe falan

2|2
    0|0
  • Zile bas artık bence o evde...

0|0
    0|0
    • nasıl yani ?

• altta ki üyeye verdiğin cevabı okuyunca vazgeçtim basma zile falan kendini geri çek en iyisi tıpış tıpış gelir..

• başka erkek mi yok takılma birine bukadar

0|0
    1|1
  • Ona kardeşinin yanında yakınlık gösteremeim diye özür dilersen seni affeder. İşin anahtarı özür dilemekte :) Eğer özür dilemezsen, senin haklı olduğunu, kaba olduğunu düşünür.

0|0
    0|0
    • o kadar salak mıdır ki anlayamazmı bunu

• gelmiyorda ne diycem ya sen benden hoşlanmıyomussun ama ben aslında sana kardeşinden dolayı ilgi gösteremiyorumda filanmı dicem saçma olmazmı ?

• "Kardeşinin yanında sana yakınlık gösteremedim, çekindim:( özür dilerim:(" böyle dersin.

• Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır

0|1
    0|0
  • ilgiye devam :) taş olsa taşa karşı bile bişey hisseder bi zaman sonra o kadar ilgiyi görünce :)

0|1
    0|0
  • Hayır kesinlikle kendini geri çek. Seninle konuşmak bir hataydı de.

0|0
    0|0
  • salla

0|0
    0|0
    • sallamayı bizde biliyoruz arkadaşım sallamak isteyen kim :)

• Konuş çoccukla birazda sen ilgi göster

0|0
    0|0
    • konuştum hoşlanıyorum senden dedim ben sana karşı aynı duyguları hissetmiyorum dedi ve o gun en yakın arkadaşımı faceten ekledi napmaya çalıştığını anlayamıyorum

• tabiki tanıyordurda onun karışmasını istemiyorum kızlar kıskanctır ve olayı tamamen sonlandırabilirde

• iyi bir arkadasınsa senı düşünür

• karşı cinsten biriyle konuşmak için hoşlanmana gerek yok.

0|1
    0|0
    • ewet tabikide öyle ama normalde beni hiç takmayan biri bir dönem yoğun bir şekilde konuşmaya çalışırsa birşeyler yaparsa dikkatimi çekmek için hiç kusura bakmasın yanlış anlarım bende

• Dostum kızların saçma sapan düşünceleri işte :)

• birde böyle tipler var dimi bence erkekler yüz bulamayınca kaçıyorlar yuz verincede havalnıp kaçıyorlar yani sürekli bir kaçış saçmalık işte :)

Kızlar Ne Diyor 2

• belli olmaz.

0|0
    0|0
  • dönmez

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;