Amacı ne nasıl bir şeydir bu anlam veremedim.

bak şimdi durup dururken trip attı neden tripmi atysun dedim yes dedi neden dedim içimden geldi dedi aradım bi kaç saat sonra mesgule aldı kameraman ya bu mesgule aldı kayıttayım dedi tamam müsait olunca haber et arayım dedim ne kadar anlayısszsın dedi düzgün konuş dedim asıl sen düzgün konuş dedi snra müsait olnca haber et dedim söyle dedi arymmı dedim ara dedi ardım hiç bişey yokmuş gibi telefonu actı ne yapmaya calısıysn dedım yeter artık dedim dalgmı gcysn dedim ben sana knscgmı knstum istedgn gbi düşün dedi ne demek istdgn gbi düşün ya dedim istedgn gbi düşün işte işim var kaptyrm dedi kaptma dedim işim var istedgn gbi düşün by dedi kapattı 3 gundurde mesaj atmıyor _? ayrıldıkmı sence yada kızdgı benden emın oldugu içinmi yapıyor ? bundan 2 hafta öncede 1 gün hiç mesaj atmadı bnde atmamstm aksam mesaj atmıs gunaydn ble demedn dıe bende günün aydın oldugunu tek ben değil sende görüyorsun dedim cevap atmadı tam 5 gün oda bende mesaj atmadık ben attım gene dayanmyp ısrarla bulsmk ıstdm blstk falan o gün istedi bulstk işte sınemaay gttk dediklerm oldu işte hiç kendi buluşalm falanda demıyor sonra arkdsma dediki 5 gün byunca mesaj atmdm o attı tbıkı dedı haha yaptı bnada eger mesj atmsydn atmycktm yemn etmstm dedi. ne biliyim ya ilk baslrda böle değildi cok deger veryrdu her dk mesaj atıyordu üşüdüğümde montunu falan veryrdu aynı yerde clsyduk snra ben cktktan snra dha cok degstı :/ hep işini maana etti işte clsyrm ck ygnz falan sence bunlar ne amacı ne sizce ?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Üzmek istemem ama artık bağları koparmalısın, arayıp sorma kesinlikle. Verdiğin değer bi taraflarının kalkmasına sebep olmuş

1|0
    0|0
    • ben aramasam ararmı pek i:(

• Bilemiyorum zaman gösterir. Yani verdiği bi değer varsa ama şuan bunun farkında değilse bile yokluğunda özler, bir şeyleri fark eder ve arar. Ama içindeki sevgi öldüyse arayacağını sanmıyorum. Bunu öğrenmek için de zaman lazım :(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• İlişkiniz bitmiş. Geçmiş olsun.

0|0
    1|0
  • dedi naber, dedim iyidir, dedi eee dedi ne dedi dedi iyidir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gecmis olsn

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;