Fenerbahçe sevdası ve siz...

bir fenerbahçeli olarak fenerbahçe için neleri göze alırdınız?

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• 17 takımıda üst üste koyup, şampiyon olacağız. avrupa da da başarı gelecektir elbet. Fenerbahçe için eski sevgilimi hayatımdan çıkarmıştım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• 15 ila 20 yaşları arasında maçlara giderdim yenilince aglardım be. hepsi boş şimdiki aklım olsa başımı kitaplardan kaldırmazdim ah salak kafam ah

0|0
    0|0
  • göze almam gereken bişey yok

0|0
    0|0
  • daha önce fenerbahçe için sevgilimi terk ettim,erkek kılığında kahveye girdim bu günden sonrada fenere canımı veririm

0|0
    0|0
  • Şişe şike alacaksınız tabi. Huyunuz.

0|0
    0|1
  • hic birsey :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bütün türkiye karşımızda adamlar ne şerefsizliğimizi bıraktılar ne sahtekarlığımızı daha neyi göze alacağız sanki klup değilde siyasi parti muamelsi görüyoruz medya biz olmadan haber yapamıyor.Size bir örnek vereyim abdullah avcıyla selçuk anlaşamıyor işin içinden medya yine volkanı çıkartıyor yok kavga etmişler falan diye arkadaş gs kavgası bu fenerin ne işi var biliyorlar fenere sataşmadan gündem oluşmuyor...

0|0
    0|0
  • "Bir ülkede en çok hangi takımdan nefret ediliyorsa o ülkenin en büyük takımı odur.!" Diego Armando Maradona...Kisacasi.. FENERBAHCE ! ;)

0|2
    0|0
  • rizenin dağlarında bir gece karanlığında yapmurlu bir akşamdı 20 km lik yolu göze alıp twente maçını izlemek için köyden çarşıya kadar gittim yolun yarısında araça atladım ama yarısından sonrası zaten asfalt yani kolay olandı köy yollarını karanlık ve yapmurlarda geçtim dar ağacında olsak bile son sözxümüz fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Yığma taş stat duvarlarının arasından köfte ekmek alışverişi yapıp maç izlediğimiz küçüklük yıllarımızdan bugüne..

Başarı başarısızlık buna rağmen yıllarca süren taraftarlık.. Çünkü Fenerbahçeliyiz..

0|1
    0|0
  • Fener taraftarı bana yapmacık geliyor sırf şampiyon olamadılar diye stadı yakan taraftalar hatta bana göre taraftarlar dada aşırıya gitmemek gerek burada uzun uzun yazardımda çok eksi yerim şimdi

0|0
    0|0
  • herşey

0|0
    0|0
  • ne alalım birader. fenerium dan alıyoruz arada birşey. göze möze bunlar boş işler

0|0
    0|0
  • bu yüzden zaten kardeş kardeşe saldırıyor böyle takımlara da futbollarına da ...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;