Galatasaray 4-2 Karabükspor Maç Görüşleriniz?

Sneijderin attığı goller ve 68 deki efsane çalımları akılda kalanlardı siz maç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Gizli kullanıci korkak olduğu için engellemiş zavallı

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• Genel anlamda iyi oynadık ama maç 2-0 da olsa 3-0 da olsa rahat izleyemiyoruz bizim oyuncular bırakıyo maçı git 4-5 yap sonradna gol yince açılıyo bunu atlatırsak iyi yoldayız sölediklerin kesinlikle akıllarda kalanlar ama Musleranın ilk yarı sonunda kurtardığı topuda es geçmemek lazım rakip t. d bile alkışladı futbolcu ben daha nasıl vurabilirimki harekeleriyle güzeldi. Bu arada Sneijder gol krallığına oynayacak gibi 8 golü oldu :)

1|1
    1|2
    • Aynen Muslera harika çıkardı Sneijder kaçırdığı golleri atsa 10 oluyordu:) Keşke Burakta oynanasaydı o da atardi 2 tane

• Burak oynasa 5 olurdu :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Olmasi gereken oldu. Sampiyon basit maclari kacirmaz.☺☺☺

0|1
    0|0
  • Aslında teknik açıdan çok kötüyüz. Oyuncularımız nerede duracağını bilmiyor. Ortasaha çoğu zaman boş kalıyor. Bireysel oynuyoruz. Ama kazandığımız için hatalar gözardı ediliyor.

0|0
    0|0
  • kaleciyi satın aldınız tebrikler

0|0
    0|0
    • l*n yuru git şikeci takımın taraftarı Sneijder l*n by mesafe tanımaz ayi volkanada soktu böyle

• mala bak kaç ay geçmiş maçı hatırlatıyor en son sneijdere kim soktu son maçı hatırlıyon mu son maçı kuytı ne koydu ama 82 de ne koydu şikeci cincon

Erkekler Ne Diyor 10

• Adam oynuyor, şampiyon olursak ayaklarını gidip Duygun yarsuvat'ın masasının üstünde bacak bacak üstüne otursun.

0|0
    0|0
  • Bu skor çok kötü skor Galatasaray şampiyonluğu düşünüyorsa böyle takımdan 2 gol yememeli.

Sneijder in çalımları müthişti

0|1
    0|1
  • Olur öyle arada pekte şeapmamak lazım

2|0
    0|5
  • orta sahamız iyi fakat savunmada açıklar veriyoruz, kolay goller yiyoruz. Bu eksikliği giderirsek şampiyonuz!

0|1
    0|2
  • Galatasaray ve galatasarayli için normal bir gün ;)

1|2
    1|2
  • 5 golude biz attık iyi bir maçtı mutluyuz
    hedef 9 da 9

0|1
    1|2
  • iddaa oynadım handikap 2 dedim 3-0 iken ne güzel geliyordu kupon oh e al diye rahatlamışken 10 dk da 4-2 olmuş * gs birde faydanı görelim

0|0
    0|1
    • Aynen ya. Neyse en azından gsden bir cacık olmayacağını görmüş olduk.

• 18 tl ye 960 tl gelecekti gs 30 da kalsaydı

• Ben de 100 tl alacaktım ama neyse sağlık olsun. Karabük biraz becerikli olsa ms 2 bile gelebilirdi 11.00 oranla.

• Wesley kalitesini gösterdi :)

0|1
    0|2
  • Karabükün penaltısı verilmedi yine hakem yine galatasaray

1|1
    1|4
  • İyi oynadık derken? Hangi maçı izledin? Karabük heyecan yapmasa 4 lük maçtı. Bu futbol ve kadroyla kalan fikstürde can verirsiniz.

1|0
    0|3
    • Galatasaray biraz becerikli olsa 8 yapardı

• Melo ve Semih sakatlanmadan önce devamlı eleştirmiyor muydunuz? Artık dinlenmeleri gerek diye. Valla gsliler değişik bir kafaya sahip anlamak mümkün değil. Her zaman ''muayyen gün''deymişsiniz gibi 5 dk de bir yargılarınız değişiyor. Sana dürüst olayım. Galatasaray=Anadolu Lisesi ise, Sneijder ve Muslera Fen Lisesidir, kalan oyuncular atatürk endüstri mesleğe bile giremez. Boşuna umutlanma o yüzden şampiyonluk için. Gerçi siz lider değilken ''futbol yabani bir spor'' moduna geçiyorsunuz, çok üzülmezsin o yüzden. Takımım sizin gibi her maç böyle oynasa konuşmaya utanırım.

• Yapma kardeş Melo ve Semih dinlensibn yerine Baltamı oynasın dedik. Dün kötü oynadığımızı düşünmüyorum çok pozisyona girdik özellikle Umut çok gol kaçırdı ama defansta sıkıntilar var. Sneijder ve Muslera zaten ligin üstünde oyuncular bu ligde sneijder kalitesinde başka bir oyuncu daha yokki

Yükleniyor... ;