Giyim mağazalarının erkek reyonunda neden erkekten çok bayan var?

genelde lcw ye gidiyorum.ne zaman mağazaya gitsem, erkek reyonunda erkekten çok bayan var.bugün yine lcw ye gittim soyunma kabinlerinin kapılarına kadar doluşmuşlar bayanlar.ne işi var bayanların erkek reyonunda?

0|0
103

En İyi Kız Görüşü

• annesine, kardeşine, eşine, sevgilisine kıyafet alanlar var

0|0
    0|0
    • kendileri alamıyorlar mı?ve bayanlar, annesine erkek reyonunda ne alıyor?

• pardon onu yanlış yazmışım anneler oğullarına dicektim kendi istediklerini alıyolar işte sevdikleri tarzda

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• bayram sezonu erkeklerin yerine kadınlar alışveriş ediyor.

0|0
    0|0
  • kardeşime ben alırım genelde kıyafetlerini sevmez alışverişi o kadınlarda a.veriş sevmeyen erkeklere alıyorlar

0|0
    0|0
  • erkekler baba parası yer.

1|0
    0|0
  • lcw aile mağazası.kadın kocasına alıyor,çocuğuna,babasına,kayınpederine,kayınçosuna(kayınço neydi unutmuşum.) işte vs vs.

0|0
    0|0
  • Her erkeğin ardında bir kadin oldugundan

0|0
    0|0
  • Erkek kıyafetleri daha rahat oluyor. Özellikle eşofmanlar filan düşük bel olmuyor. :)) .. Ayrıca bazı erkekleri eşleri nişanlısı vs giydirir...

0|0
    0|0
  • Senin en büyük hatan lcw dan alışveriş yapman. =( Bayanlar daha çok yardımcı olabiliyor diye, ya da erkekleri cezbetmenin yolu bayan koymak diye.

0|0
    0|0
    • ne diyosun bacım anlamadım bişe.lcw den alışveriş yapmak neden büyük hata?

• Bende yazdığımdan bişey anlamadım hah. Lcw ya girmek künah.

• bazı erkekler alışveriş yapmaktan nefret edıyor ilişkide ciddiyse ve erkek sevgilisinin zevkine güvenıyosa ondan almasını rıca edıyor.

0|0
    0|0
  • çünkü ülkemiz sevgilisine, kocasına, kardeşine vs. annelik yapanlarla dolu

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• satılan birşeyler olsunda ne olursa olsun :D

0|0
    0|0
  • pazar havası olduğu için.

0|0
    0|0