Kepek mi değil mi?

arkadaşlar saçlarımda kepek var galiba sadece saçımın ön kısmının biraz arkasında anneme babama gösterdim kepek değil dediler kepek olsa beyaz beyaz dökülür dediler bende çok ince linkteki gibi var ama sadece o dediğim yerde ve çok az yani bir insanın görmesi için saçımın o kısmını karıştırarak araması gerekir sizce bu kepek mi eğer kepekse çözüm yolu nedir? link buna benzer birşey ama çok az ben bile zor görüyorum

0|0
105

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• eczanelerde özel saç bakım ürünleri var oraya anlatırsan sana yardımcı olacak bir şampuan falan verebilirler

0|0
    0|0
  • link e bakmadim seninki konak olabilir cildiyeye cik.sampuan damla vitamin vealerhi hapi verdi yeni kullanmaya basladim bir ayliktedavi strestenmis gecer dedi

0|0
    0|0
  • yıkandığın suyun sıcaklığını azalt bide eczaneden zetion kepek şampuanı al her yıkamada kullan sorunun çözülecektir.

0|0
    0|0
  • kepek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kepek ya da kabuklanma acilen çözüm bul ilerlemesin. Ben kepekler için Zigavus'un biber ve at kuyruğu ekstraktlı şampuanını kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • derin soyuluyo cildiyyee git yada eczaneye

0|0
    0|0
  • o kadar zor görünüyorsa kafana takma herkesin saçında o kadar sorun olur.

0|0
    0|0
  • Kepek şampuanları al eczaneden veya bildiğin tanıdığın dürüst bir aktar varsa ordanda alabilirsin birşeyler kepek için

0|0
    0|0
  • kepek bu,kaşıntı yoksa tabi

headanshoulders kullan canım,bir de haftada 2 kez mutlaka yıkan saç derinin yağlanma oranına göre;ben kullanıyorum ve çok memnunum:)

0|0
    0|0
  • kepek deri soyulması olsa daha büyük parçalar çıkar ve saç köklerinin izini görebilirsin derilerim döküldüğü için kendimden biliyorum kepek şampuanı kullan geçer :)

0|0
    0|0
  • kaşıntı oluo mu?dışardan görünmüosa neden takıyosun

0|0
    0|0
    • kaşıntı yok

• dışardan görünmüyor ama ben biliyorum bu yüzden rahatsız oluyorum

• kepek tabi ne sandın

0|0
    0|0
  • Bit olmasin

0|0