Dün akşamki maçta Bursaspor taraftarının açtığı pankart hakkında ne düşünüyorsunuz?

Pankart burada:

link

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• Bursasporlu değilim ama onlardaki cesaret kimsede yok, galatasarayımızın bile cesaret edemediği tff başkanına gider yapanda onlardı, bu pankartı açanda.Siz hırsızsınız kardeşim, trabzonun kupasını çalan siz yaman hırsızı oynatmayız size gittiğiniz her yerde bu muameleyi göreceksiniz.Ne zaman şikeci başkanınıza biat etmez, hatanızı kabul edersiniz o zaman biter bu.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Helal olsun :)

1|3
    1|1
  • yanlış buluyorum gerek yok

0|0
    0|0
  • pankart link açılmadı

0|0
    0|0
  • bizde birlesip popomuzu acabilirdik:(

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• bursalılar sağa sola şikeci diyor ama vedersonun adının şikeye karıştığını göremiyorlar galiba

1|1
    1|1
  • Suç bizim bursaya maçı vermiycektik fb şampiyon olacaktı bunlarında totosu kalkmayacaktı daha dünkü b*klar afedersiniz.

1|2
    1|1
  • trabzon olma yolunda ilerliyorlar yakında bunlarda kupa falan isterlerse şaşırmayın ezik psikolojisi işte:))

1|1
    0|0
  • Tamam pankartta yazılan doğru ama bunu da böyle halka açık bir bir biçimde dile getirmek doğru değil bence, hele bir spor karşılaşmasında. Federasyon ve Bursa yönetimi bu pankartın stadta açılmasına nasıl izin vermiş, hayret.

0|1
    0|2
  • hoş değil.futbol dostluk,kardeşlik demekmiş...bırak allahını seversen basıcaksın cezayı rahat durmayanlara.

1|2
    0|3
  • Gediğine oturmuş bir pankarttır. Tekrar gurur duydum bu taraftarla.

2|4
    1|4
  • Kadıkoyde hesabı sorulur merdıvende yok orda kacıcak

1|0
    0|0
  • kendilerine verilen 7 maçlık ceza siyasi nedenlerle sıfıra düşmüş.. beşiktaş ile ligin son haftasında şaibeli bir maç oynamış takımın açmış olduğu komik pankart

0|1
    0|1
  • okuma yazması olmayan neyin ne oldugunu bilmeyen, şampiyonluk gidince hemen emek hırsızı olan bi saf toplulugun açtıgı pankart beşiktaşın yatmasıyla şampiyon olmuşlardı;)

1|1
    1|3
    • Beşiktaş'ın yatmasıyla? Yaptığı en yüksek maliyetli transfer 1.5 milyon dolar olan bir kulübün 100 yıllık bir kulübü satın alabileceğini mi söylüyorsun bana? içerde dışarda bütün 3 büyütülmüşleri deviren bir kulübün hangi şikesinden bahsediyosun? Deplasmanda feneri 3-2 bjkyi 3-2 galatasarayı 2-0 yenen başka bir takım mıydı? Kendi evimizde hedefsiz beşiktaşı yenince mi şike oldu? azıcık gerçekçi olun. İvesa'yı, Serkan kırıntılı'yı, Ahmet Şahin'i, Mehmet Yıldız'ı cümle alem biliyor. Merak etmeyin.

• bilsek ne yazar şampiyonluga oynayabiliryor mu? bursaspor dediğin gibi 3 büyüğü devirmiş olsaydı geçen ki maçtada öyle olurdu kendi kalemize gol olmasaydı o maç bizimdi...

• helal olsun bursa taraftarına. sonuna kadar düşüncelerini destekliyorum.sen şike yap hala daha ceza alma.oh ne ala

0|0
    1|1
  • diğer arkadaşlara katılıyorum Kadıköy cehhenemine gelecekler;)

1|0
    0|1
  • Kadıköyde cevabı verilir, zaten bursa taraftarına saygım yoktur varsa yoksa itlik daha dünkü boklar kendilerini bir şey sanmaya başlamışlar.

0|2
    0|0
Yükleniyor... ;