Sıkılaşmak için?

Herkese merhaba forumunuza yeni üye oldum öncelikle ben kilo verdim epey bir boyum 176 kilom 58 şu an 2kilo alıp 60olduktan sonra 60da kalıp kilomu korumak istiyorum ama şöyle bir sorunum var ki vücudum zayıf ama göbeğim var yani naptım ettim o aldığım ve alacağım kilolarıda göbekten almayı başardım haliyle zayıf bir insandada göbek çirkin duruyor öyle devasa bişe değil ama sabahları ayva yiyince kavun oluyor şimdi ben 60kilo olduktan sonra o göbeğimdeki yağı egzersizler ve aletler ile kasa falan çevirebilirmiyim ve sıkılaşmak için illaha spor salonundaki aletlerimi kullanmam gerekiyor yoksa evde pilates vb hareketlerle sarkıklar düzelirmi 10kilo vermıstim sporsuz hastalıgım dolayısıyla şu an iyiyim ama ayak parmağımı kırdığım için uzun süre koşu,yürüyüş tarzı şeyler yapamam ne önerirsiniz millet? Özellikle popo için squat diyorlar ayak parmağı değil topuğa yükleniyormuşuz(ayam iyileşince başlicam)

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kiloyu almadan önce yap bu eritme işini. Kas olarak kilo alırsın zaten biraz.

0|0
    0|0
    • Abi 176 yım 58kiloyum ama göbek var nasıl oluosa işte aceba alsam mı yoksa düzelince sporla mı alsam evdeki egzersizlerde sıkılaştırıp kas olarak aldırmıki? Spor yapanlar bir yardım edin please:)

• Anladım teşekkür ederim o zaman son karar 58de kalıyorum bu az göbekle😂

• günde 150 mekik çek hallolur o göbüşün :D :D takma o kadar :D

0|0
    0|0
    • He yürüyüş yasakta kardeş ayak parmağı kırık o yüzden sadece mekık egzersız hareket vs yapabilirim mekıkte yap varsa kas yapıomuş altında ama göbek üstü kaslandgı için gobek sarkık degılde düz duruomuş nette öyle yazıo?

• Aynen ayak parmagımıda zorlamaz tesekkur ederım :)

• Rica ederim ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;