Ben bu sözü aslında uzun zamandır düşünmemiştim .... garip

yaralısın , yaralıyım çünkü yaşıyor olmak insanı yaralar ... aklınıza gelen ilk sözü sizde yazın bu gün böyle bir gün olsun sadece ne hissettiğinize yoğunlaşın ve bunu yaşayın çünkü bir saat sonra herşey için çok geç olabilir bir defa yaşıyoruz bir defa geliyoruz

Güncellemeler:

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Yaşanmışlıklarımızın herbiri, ufak delikler bırakır yüreğimizde. O delikler büyüdükçe yaralanmışlığımız çıkar ortaya. Nekadar çok yara alırsak, hayata karşı direncimiz artar görünüşte, oysa parçalanan ruhun tamiri okadar zordur ki.

Sevgili lolabunny0 uzun süredir hayatı sorgulamaktan uzak durmaya çalışıyordum. Bugün sen beni taaa derinlere indirdin. Günün güzel olsun.:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• insanların insan oldugunu kanıtlamaları icin bazen 1 gün bazen 1 ömür gecmesi gerekmez.

insanlık içinde olmalı.kaybolana kadar sürmeli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bugün içimden pek bir şey geçmiyor..donuk ve mutsuzum..bir an boş kalsam gözlerim yaş doluyor..bugün istediğim tek şey teyzemin kendine gelmesi,sesini tekrar duyma ümidimin olması..ben onu bu bayram görecektim:(( aklıma geldikçe delik deşik haldeyim..

0|0
    0|0
  • Yaşamak kolay değil her yaşayan yaralanır önemli olan yaralamamak gibi anladım ben :)

0|1
    0|0
    • önemli olan ayağa kalkabilmek ... devam edebilmek ... başkalarınıda yaralamadan devam edilmeli evet ama önce kendimiz için yaşamak zorundayız kırgınlıklar hesaplaşmalar kızgınlıklar ... hayat bunlar için o kadar kısa ki değmiyor nefes almaya bakın demek istediğim

• Hayat berbat yaralanmak normal.

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;