Body yapınca boy uzaması durur mu ?

Ben 18 yaşında bir gencim boy uzaması için protein gerekiyormuş aynı zamanda body de yapıyorum kasların ana maddesi de protein body yapınca vücuttaki proteinler kaslara gidiyor uzama olmuyormuş doğru mu bu ? Zaten 1 sene hatta belki geçmiştir boyum 1 cm bile uzamadı

Güncellemeler:
bide beyler ben sporcu biri olduğum için hormonların da aktif baya 2 günde bir masturbasyon yapıyorum spermde de protein bulunuyor oraya da gidiyor bana kalmadı protein

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• çok ağır çalışırsan etkisi varmış diyebiliyorumda tam emin değilim ama genelde baktığında body ciler kıs boyludur uzun yıllar çalışanlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• boy uzaması kişiden kişiye degişir eger boyun uzayacagı varsa ne yaparsan yap ğ boy uzar ama uzayacagı yoksa basket oyna sut iç ne yaparsan yap o boy uzamaz

0|0
    0|0
  • Eğer halter yaparsan kesin olur. ama profesyonel uğraşırsan...

0|0
    0|0
    • halter değil ağırlık olarak bitek dumbbell bide alet olarak işte daha 1 hafta oldu olmadı göğüs yayı o kadar bişey olurmu ondan dumbbell 15 yaşından beri var 2 tane 4 kiloluk 15 yaşında kaldırsam bişey olurmu 4 kg yi

• yok ya o ağırlık değil ki bişi olmaz belki 1.80 olacağına 1.79 olursun. onu da zannetmiyorum :D

• - uzama durmaz.

- erkekler 18 yaşına kadar uzar.

- nadiren 21 e kadar.

0|0
    0|0
  • Boyunun uzumasanı istiyorsan balık yağını tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • hayır uzama durmaz body ile alakası yok

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;