Duvarlarınız var mı? Ne kadar kalın?

Duvarlarınız var mı? Ne kadar kalın?

Neden duvar örersiniz?

İçeri hiç günışığı girmeyecek kadar kalın olabilir mi? Yoksa arada sızmasına izin verir misiniz? Ya da yok denecek kadar mı?

Mihenk taşınız nedir? Onu oynatsalar duvarlarınızı yıkabilirler ya, o bakımdan?

0|0
4745

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 47

Erkekler Ne Diyor 44

• hayattan yenilen her kazıkta,bir tuğla ekleyerek örülüyor duvarlar maalesef..

0|2
    0|1
  • bildiğim en kalın duvarlar iki insanın düşünce yapısından kaynaklanan duvarlar berlin duvarı gibi yıkılması gereken aşılması gereken duvarlar?

En Uzak mesafe ne Afrika'dir

Ne Cin,

Ne Hindistan,

Ne Seyyareler,

Ne yildizlar geceleri isildayan...

En uzak mesafe iki kafa arasindaki mesafedir birbirini

anlamayan.

CAN YÜCEL

0|2
    0|3
  • benim şu an hiç duvarım yok aslında..benim duvarımı karsımdaki insan örer..artık o nasıl örer bilemem belkide hiç örmez...yani karsımdakinin davranısına göre duvarım var yada yok kalın yada ince...

0|2
    0|0
  • sınır çizmek insanın doğasına aykırı bi kere, zamanla insanın tüm kısıtlamaları kalkabiliyor,aşılamayacak duvar çiğnenmeyecek kural yoktur bence.

0|2
    0|1
  • "Bir duvarım yok, olsaydı da yıkmam gerekirdi" Bakunin :D

0|2
    0|0
  • hak edenler kapıyı görebiliyor geçmek için

0|2
    0|1
  • Duvar kelimesini değiştirip tabu yaparsak... Elbette var. Kalite, mükemmeliyet, mantık... Bunlar yoksa bende yokum

0|2
    0|1
  • duvarım yok benim camdan kaplı göl eviyim, hani şu sandra-keanu nun filmi gibi, içimi görebilirsiniz..bir tek köpeğim yok,alınca ismine jack koyucam

0|2
    0|1
  • güneş iyidir

0|1
    0|0
  • duvarım yok, komple cam abi ama bazılarına, diğerlerine ise 1 m çelik ışıuk mışık ta yok kendi enerjimi kendim üretirim... sor ne sorarsan,elime vur ekmeğimi al eğer dostumsan...öyle .

0|1
    0|0
  • Facebookta duvarım var kalınlığını o duvar üzerinden laf soktuğum insanlara sormak lazım :)

0|2
    0|1
  • kişisine göre değişir kimi zaman metal kaplı kimi zaman perde gibi ince...önemli olan sızmasını bilendir!

0|2
    0|1
  • Hangi duvardan bahsediyorsun arkadaşım ? Güneş ışığı felan deyince mısır piramitleri geldi aklıma. Cahilim lan işte cahilim varmı...

0|1
    1|2
  • yıkım ekibi zabıta falan mı yollican..:)

0|2
    0|1
  • Duvarı olan kızlardan nefret ediyorum.

0|2
    0|1
  • engel koymam öyle herkese bazıları dışında

0|2
    0|1
  • Çakıl taşlı hemde.

0|1
    0|0
  • İnce bir cam yüreğimin duvarları.. İçini göstermez fakat en ufak depremde param parça olur.

0|1
    0|0
  • Ne duwar mış yahh

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor... ;