Sizce Galatasaray Andre Santos´u transfer etmeli mi?

Galatasarayın devre arasında bir sol bek alacağı konuşuluyor listede ise Andre Santos var Andre Santos Twiter aracalığıyla Galatasaraya gelebileceğinin sinyallerini vermişti size göre Andre Santos Galatasaraya gelmelimi?Gelirse fayda sağlarmı?

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam Hakan Balta ve Albert Riera'dan daha fazla katkı sağlar belki ama defans bloğumuzun Semih hariç hepsi yabancı oldu , Muslera ve Melo'yu da sayarsak , kanatlarda ve ön tarafta oynatabileceğimiz sadece 1 yabancı hakkımız kalacak ve bu maçın gidişatındaki oyuncu değişiklerinde can sıkar yani yabancıların aynı blokta toplanması... ama defansın göbeğine de bir tane Türk alınırsa , Andre Santos iyi olur tabi... bu arada ben gelmeli mi kısmına cevap verdim , çünkü fayda sağlayamayacak olsa Arsenal'de işi ne...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır

0|0
    0|0
  • Gelmesin. Faydasi falan olmaz bize.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • fayda görür ama hiç bi zaman kesin konuşmmk lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• etmeli ama edemez

0|0
    0|0
  • gelsin bence faydası olur

0|0
    0|0
  • Ben bir fenerbahçeli olarak Andre Santos'un gs'ye gelirse fayda sağlayacağını düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • sorun sol bek değil galatasarayda forvet oyuncularının pozisyonları hor kullanması

0|0
    0|0
  • arkadaşım bu soruyu ben sorcaktım neyse :) olabilir

0|0
    0|0
  • Para çok .

0|0
    0|0
  • faydası olur.ama çok büyük bir şey beklememk lazım

0|0
    0|0
  • Gelmeli.Gelirse fayda sağlamaz.

0|1
    0|1
    • Hem gelmeli diyorsun hemde gelirse fayda sağlamaz diyorsun ne içtin sen ya fayda sağlamayacaksa neden gelmeli?

• Beşiktaşlıyım çünkü.

• Evet

0|0
    0|0
  • Sağlamaz

0|0
    0|0
  • etmesinler ... tekidir.

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;