BU SORU SADECE FENERBAHÇELİLERE?

elinizi vicdanınıza koyup konuşucaksınız ama
1-derbi maçındasın şampiyonluk yolunda büyük bir maç oynanıyor
2-rakip oyuncu kırmızı kart görmesi gerekn bir şey yapıyor beşiktaş teknikdirektörü hakeme itiraz ediyor neden kart göstermiyorsun diye
3- bir anda olayla alakası olmayan emre gelip bilice küfür etmeye başlıyor
4-bilicte ona sahaya dön diyor
5-koridorda bilici tehdit ediyor küfür ediyor
bu adam şimdi futbolcumu elinizi vicdanınıza koyup konuşun

0|0
48

En İyi Kız Görüşü

• emre belözoglu denen vatandaşın aşagılık kompleksi mevcut bunun gibi biri dış ülkede kesinlikle futbol oynayamaz ona bu hakkı tanımazlar çünkü böylesine rezil birini terim milli takıma bile alıyorsa kiş yıllardır milli takımda ben kınıyorum...

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Fenerbahçeliler her zaman haklıdır :) belki olayı yanlış anlamıştır gayet normal sizinde aniden ataklarınız olmuyo mu? Bir hatası onu kötü futbolcu yapmaz.

1|0
    0|1
  • Emre agresif bazı hareketleri hoş değil ama öyle kabulleniyoruz

1|0
    0|1
  • bilic küfür etmez zaten etsede ona serbest emre adamdır <3

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Fenerbahçeliyim.

Emre Belözoğlu'nun bu saydığın ve önceden yaptığı tüm hareketlerinden dolayı gitmesi taraftarıyım. Koskoca o övündüğümüz Türk Futbolu maalesef Emre kalitesinde bir adam orta sahaya alt yapıdan çıkartamıyor. Emre'nin tersi olarak karakterli, adaplı bir adam koyamıyoruz oraya.

Fenerbahçe'ye zarar vereni takımda istemem kim olursa olsun.

Ben de size sorayım; Bilic'in de kendi dilinde ettiği küfürler orada açık ve ortalığı karıştırmaya çalışması, her maç 4. hakemin yanında sürekli olması, hakemleri etkilemeye çalışması (Çünkü biliyor onun söylediği şeyler maçın hakemine mikrofondan gidiyor kulağına) hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de elinizi vicdanınız koyun lütfen.

1|0
    0|1
    • adam 4. hakemin yanına gidicek tabi emenike 100 de yüz krımızı görmeli vermiyor itiraz ediyor edicek tabi

• hem bu faul oyn içinde yapılan bir harekette değil anlık saniyelik olsun hadi hakem görmedi diyelim herif sahayı terk ediyor 1. sarı formayı çıkartıyor 2. sarı bunları napıcaksın

• Evet haklısın. Doğru söylüyorsun. Benim dediğim kazansaydınız maçı bunları konuşacak mıydın? Elini vicdanına koyup cevap ver.

Ayrıca Fırat Aydınus aslen Beşiktaşlıdır. Bu psikolojiyle olsa gerek hep Beşiktaş aleyhine karar veriyor, tuttuğu belli olmasın diye.

• Haklısın ama sadece Fenerbahçe yapmıyor her takımda böyle oyuncular var fenerin adı çıkmış hep göze batıyor yapıcak bir şey yok bu dünyada her şey satılıktır sadece fiyatları farklı düdük zenginin elinde

1|0
    0|0
  • Adamın adını yazıp klavyenizi kirletmeyin. ''20 numara'' yeterli.

0|1
    1|0
  • Bilic emrenin annesine küfür ediyor onu niye söylemiyorsunuz

1|0
    0|1
    • saçmalama

• emre kendisi diyor ben ona fuck dedim diye oda edicek tabi ama unu unutma o emre denilen herifin amacı zaten olay çıkartmak bilic hakemin yanına gitmiş ona ne gidip bilice laf atıyor

• Valla emre az bile yaptı bence

• fenerbahçeye saldırmaktan kendi veya diğer takımlardaki ahlaksızlıkları görmüyosunuz sıkıntı bu. yazdıklarını savunmaya geçmiycem ama çuvaldız iğne meselesi. bir oyuncunun üzerinde Fener forması gördüüzmü maalesef kendinizden geçiyosunuz

0|0
    1|0
  • S... kilmş g.. tun davası olmazmış geçmiş olsun...

1|0
    0|1
  • bılıc ın emre ye ettı kufurler ne olcak?

1|0
    0|1
  • onlarda vicdan ne gezer
    hem onlar ayrı cumhuriyetmiş

0|1
    1|0
Yükleniyor... ;