Hoşlandığınız kişinin sosyal statüsüne bakar mısınız ?

Mesela birinden hoşlanmaya başladınız daha sevgili değilsiniz o kişinin ne mezunu olduğuna, ne iş yaptığına, ne kadar maaş aldığına vs. dikkat edermisiniz yada bunlar sizin o kişiyle ilgili düşüncelerinizi etkiler mi ?

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

• önemli tabi maaş falan değilde işi olması önemli.. iş demek sorumluluk demektr, eğer keyfi gezip baba parası yiyip serserilik yapıyosa çalışmak işine gelmiyosa hayır gelmez o adamdan.. en tehlikeli sınıftır sorumsuz erkek ( iş arayıp bulamayıp uğraş verenlere saygım sonsuz tabi)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• tabiki.

0|0
    0|0
  • etkilemiyo

0|0
    0|0
  • hayır.konusmalarına davranışlarına bakarım

0|0
    0|0
    • Belli bi seviyeden sonra konuşması karın doyurmayacak yalnız :)

• düzenli bir işi olsun tamam.öyle egitimine bakmam aile egitimi almıssa tamamdır.kimisi lisans yüksek lisans olması lazım diye sart koşarlar göruyorum çogu kişiyi sonları hüsran

• böylesi en makbülü tabi :)

Erkekler Ne Diyor 7

• diplomadan ziyade kendisine bilgi olarak ne kattığı benim için önemli

bütçe olarak da denk olunursa daha iyi, para sorun olmaya başladı mı o ilişki yalan olur

0|0
    0|0
  • Yaşınız ilerleyince siz de böyle düşünürsünüz belki. Ben birinin kim olduğunu bilmeden ondan asla hoşlanmam, tanımadığım birinin gözüne kaşına 3-5 hareketine bakıp "hoşlanıyorum" demem. Her güzel bulduğumuzdan hoşlansaydık ohho :) Yani o kişinin sosyal statüsü dahil olmak üzere çoğu şeyini bilmem gerekir ki bir yakınlık hissedeyim ya da hissetmeyeyim. Hoşlantı zamanla olacak bir şey, bir görüşte olmaz. Yani sorudaki mantığın tam tersiyle düşünüyorum, önce tanırım sonra hoşlanırım :) Maaşı parası beni ilgilendirmeyecektir, yaptığı iş ve mezun olduğu branş etkiler tabii ki. İlgi alanları önemli çünkü. Hepsi birlikte hoşlanıp hoşlanmayacağıma etki eder. Uzattığım için özür

0|0
    0|0
  • Maaş kısmı hariç diğerleri önemli

0|0
    0|0
  • eğitim seviyesine bakarım.

1|0
    0|0
  • Hayir asla.

0|0
    0|0
  • hayir ama kulturu onemlidir

0|0
    0|0
  • ben bakıyorum. eğer cebi paralı kızsa uzak duruyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;