Beşiktaş adı sayesinde 3. büyük takım bence doğru değil mi?

küçük takımların büyüğü beşiktaş bir kerede derbi kazan da büyük desinler hep kaybediyor nasıl büyük takım ?

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede 2 büyük bırakılmaya çalışılıyo Beşiktaş Galatasaray ve Fenerbahçenin biraz gerisinde evet GS FB daha sonrasında BJK geliyor ama takımın büyüklüğüne laf edilmesini gerektiriyormu hayır sonuçta Beşiktaştır.

1|0
    0|0
    • derbi kazanamayan büyük takım denmez eğer ismi olmasa anadolu takımları daha iyi

• Bencede gerideler sölediğim gibi GS FB ve diğerleri gibi.

• gs fb de büyük takım değil kadro kalitesi ve isminden dolayı öyle

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Büyük zaten yense de yenilse de

1|1
    0|1
    • 3. ama

• bir kerede kabul edin be habire laga luga öfff @salunal @Aubameyang

• Pehh

0|0
    0|0
  • Bu beşiktaştan bir nane olmaz

0|1
    1|1
  • Sen beşiktaşa laf adacak adam mısın ki gelmiş konuşuyorsun önce adam olda kendini gizlemee !!!

0|0
    0|0
    • kimden korkacam ya istediğim gibi konuşurum sana mı soracağım sen kimsin ki beni sorguluyorsun

• Saygısız biriyle yeterince muhattap oldum zaten haklısın

• ahahaha :)

• Aynen

0|1
    0|0
  • Polimik yaratmışsın yok yere soru tarzın hiç olmamış bir Fenerli olarak söylüyorum.

0|0
    0|0
    • polemik değil ki gerçekler acıdır

Erkekler Ne Diyor 16

• Benim bildiğim 2 büyük var biri biri Beşiktaş biri 70'lik..

3. ne? Jack?

1|1
    0|1
  • Baban seni daha attırmadan önce Beşiktaşın diğer 2 büyüğe tecavüzünü izledik yıllarca özelliklede fenere

1|0
    0|0
    • mazide yaşanmaz kardeş geleceğe bak şampiyonluk sayılarıda belli zaten

• Herkes bir değişik o başka

2|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=8XExFNISsTg En büyük beşiktaş.

en büyük fener

* l*n sdsdsd

0|0
    0|0
  • Soru kaşınıyor genç.. Sanane a-m-k sana mı dert bizim takım? Sana girip çıkan var mı şimdi?

2|0
    0|1
  • Babana sor nasıl bir büyük olduğunu. Eskiden derbiler üç ihtimalliydi (1-0 Beşiktaş, 2-0 Beşiktaş, 3-0 Beşiktaş)

1|1
    0|1
    • bırak maziyi kardeş önüne bak en son ne zaman derbi aldı

• Kalite dedin. Kaliteyi gösterdim. Birisi penaltıları verilse eleyecekti, ötekiler 4-5er yedi. Biri de u-17 takımına.

• gs ben başarılı dedim mi ki oda sizin kadar başarısız birbirinizin başarısızlığınızla övüneceğinize gerçekleri anlasanız daha başarılı takım olurlar

• Senin takiminda 16 senedir Fenerbahçeyi deplasmanda yenemiyor. Böyle mi bakalim. Fenerbahçe , Beşiktaş ve Galatasaray büyük takimlardir. Küçük olan sizin gibi zihniyetler.

1|0
    0|0
    • kardeş ben İstanbul takımı tutmuyorum fanatik olduğunuz için gerçekleri kendinize yediremiyorsunuz

• Senelerdir kazanamıyor ve kara bela gibi çöktü tepesine ve şiddetli bir baskı uyguluyor. Deplasmanda alacağı bir derbi bu sorunu bence bitirir

0|1
    0|0
    • alamaz kardeşim bu kadroyla anadolu takımları bile daha iyidir adı sayesinde kazanıyor

• kadro kalitesi yeterli değil çoğu futbolcusu anadolu takımlarında oynayamaz

• Bu sene Beşiktaş ya 1. ya da 2. Gör ve bak Galatasarayı yenecek derbide görürsün. :) eig mi alabilir miyim birde :)

• bence doğru

0|1
    0|0
  • Bikere hakemler serrefsizlik yapmasin bak ne derbiler kazaniyo besiktas

0|1
    0|0
    • bırak kardeşim kabul edin artık

• Dogrudur

0|1
    0|0
  • beşiktaşın totosunu anadolu takımları kaldırdı suç onlarda

0|1
    1|0
    • İstanbul takımı olması etken bence

• Yense de yenilse de kalbimizde (sen anlamazsın)

1|0
    0|0
  • Gsarayli olarak kutlarim besiktasi
    Sevdigim bir takim

1|0
    0|0
  • Bütün İstanbul takımları öyle zaten.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş :) ulan ne yaptınız bugüne kadar türkiyeye ne getirdiniz ne yararınız oldu mu die sorsanın bu lig için fazla şerfiliyiz derler sadece :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;