Siz ne hissedersiniz, nasıl davranırsınız?

Sorum daha çok erkeklere, ama kızlarda cevaplayabilir tabiki.

Sevgilinizle uzun süreli bi ilişkiniz var, ama öpüşmekten ileriye gitmediniz, birbirinizi çok seviyorsunuz.. sonra kız arkadaşınız birden kucağınıza otursa - ki bu normalde hiç yapmadığı birşey ..

ne yaparsınız, ne hissedersiniz.. tepkiniz ne olur ?

sizinde bugüne kadar ona hiç cinsel yönden yaklaştığınız olmamış, bu kucağınıza oturması sizi tahrik eder mi?

0|0
012

En İyi Erkek Görüşü

• Bu şekildeki bir davranış hertürlü erkeği tahrik eder, fakat ne düşünürsünüz dersen tai bir şok dalgası olabilir...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• iliskı saglam temeller üzerine kurulmussa harıka bır jest erkek için yok flört ise kızın hafif meşrep olduguna dalalet eder rüya tabiri gıbı oldu ama ıdare et

1|0
    0|0
  • Bu biraz tuzak soru gibi. Ben inanmıyorum ki hiç bir erkekte en ufak cinsel dürtü olmayacak? Kendinizi kandırmayın beyler yaratılışımız böyle yalnız bunu kötüye yormak sendromun çocukluğuna inmekten başka birşey değildir. Aşk dediğin diz dize göz göze yaşanır ve gerek hormon gerekse dürtüler bu arzuyu tetikleyebilir. Senin elinde olmaz, olamazda zaten. Bir birini sevenin yine birbirini istemesinin kötü yanı nedir ki? Sevmediği birini ister mi insan? Tepkime gelince, gözlerinden ayırmam gözlerimi her zaman ki gibi ve durum ve vaziyeti çaktırmam rahatsız olmasın diye. Hanginiz çıplak bedenler karşısında sadece gözlere bakabildiniz? Sözde hepiniz aşıktınız..

0|0
    0|0
  • O kızın sağlam pabuç olmadığnı kesinlikle düşünürüm... ;)

0|0
    1|0
    • 2 sene ciktiktan sonra sevgln kucagina oturunca bunu düsünürsün yani .. ilginc :)

• bu kızların kucağa oturma tutkusunu hiç anlamıyorum sevgilim olmayan kızlar kucağıma oturuyor ne anlıyorlar bu işten...

0|1
    0|0
  • bence bu kişiden kişiye değişir ama şahsen benim hoşuma gider çoğu erkeğinde hoşuna gideceğini düşünüyorum baya bir tahrik olurdum çünkü ben kendim kucağıma gelmesini söylemiştim hiç itiraz etmemişti onunda hoşuna gittiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Şimdi belki senin duymak istediğin şefkat duygusuyla saçlarını okşarım koklarım sevgim artar falan tarzı..

Tahrik eder..

0|0
    0|0
  • Çok şaşırırım ve hayal kırıklığına uğrarım.

0|0
    0|0
    • Benim yaşım 28. Benim için sevgili hayatı bitti. Ancak aşk ve evlilik düşünürüm. Evlenmek için tanımaya çalıştığım kız, daha evlenmeden işi cinselliğe getirmişse, nasıl hayal kırıklığı yaşamam?

• şaşırırımm tepki veririm hayal kırıklıgı yaşarım sevgilime karşı düşüncelerim degişir

0|0
    0|0
  • yüzde yüz eder.

0|0
    0|0
  • duruma göre edebilir de etmeyebilir de.

0|0
    0|0
  • cinsel yönden yaklaşmadığınızı yazmışsın ama öpüşüyormuşsunuz zaten. erkek arkadaşın bunu cinsellik olarak görmüyorsa, kucağına oturmana nasıl tepki verir bilemem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;