Bugün kaç kişi kocaman bir göğün altında yaşadığını hissetti?

bazen hayat okadar koşturmacayla geçiyorki.hayatımız beton ve demir yığınları arasında modalara kurban .koşup duruyoruz hep bir uğraş.duyarsızlaşmışız.hep bir huzursuzluk farkında olmadığımız.peki ya Kainat HALA ORADA.ve bizim kendini farketmemizi bekliyor

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Göğüs anlasamda sonradan olayı idrak ederek cevap veriyorum üstümde ahşap tavan var hiç öyle geniş hissetmiyorum şuan kendimi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Ülkemde Koyundan farklı olduğumu hissettiren özgürlük hissini gökyüzüne bakınca daha iyi anlıyorum :) Kimileri koyun olduğunu bilmeden yaşaya dursun ben Boran kuşları gibi uçmak isterdim...

0|0
    0|0
  • Benzinin 5 TL olduğu bir ülkede, gökyüzü hiç umrumda değil maalesef. Yeryüzü daha çok ilgilendiriyor beni.

0|0
    0|0
  • Hayatımız bundan öteye gitmez. Kalmadı artık geniş ufuklar artık kısıtlandı özgürlükler. Kusura bakma ama bizler kölelik sisteminin halkalarıyız.

0|0
    0|0
  • günlük rutin basit işlerimizin içinde okadar bağuluyoruz ki bu mükemmel evreni farketmeye zamanımz olmuyor ne yazıkki. bu saçma dünya düngüsüne kapılmamak için çok çabaladım ama kendimi tam ortasında buldum.

0|0
    0|0
  • bosver takma bunlari kafana :)

0|0
    0|0
    • demi anıyaşa ye iç gez sex felan sonra bir gün yaşlan hatta öl ya sonra:)

• yoksa bir sey kaybetmem en azından ahlaklı yasarım kıldığım namazlar sağlığıma yarar sağlar .hayatı düzenli yasamıs olurum.

aklım var ve düşünebiliyorum tamam gidecek bir yer yok ama seb hiç gördünmü sebepsiz birseyibiz nasıl olustuk

• bu senin kararin, kimsede sana dogru yapiyorsun ve ya yanlis yapiyorsun diyemez.

• napak dısarı cıkıp gökyuzunemı bakak?

0|0
    0|0
    • sen bakmadan bol oksijen alan biyere gitsen de zihnin açılır

• ben koskoca gokten daha cok koskoca agacları gordum havayı nasıl temizliyolar diye baktım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Altında değil içinde hissediyorum.

1|0
    0|0
  • Altında değil Üstünde hissediyorum

1|0
    0|0
  • göğüs anladım. serbest çağrıştı.

0|0
    0|0
  • soruyu kıçımla anlayıp, kocam gi götün altımda ezildiğini hissediyorum sadece.

0|0
    0|0
  • hava o kadar kapalı ki, bugün kafamı kaldırıp gökyüzüne bile bakasım yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;