Ayrildiktan sonra Facebook'dan engellemek ne oluyor?

Sevgilim son iki üç gündür tuhaf davranıyordu. Ben yurtdışındayım şu an oda Türkiyede. Evlenmiş ayrılmış çocuğu vardı. Karısının Facebookuna baktığımda Cumartesi günü beraber bir gün geçirmişler. Facebookda elin kızlarına askdan bilmem neden bahsediyordu. Ne oluyor sana ne yapmaya çalışıyorsun dedim. Bana bitti sen abartıyorsun dedi ve benden kaynaklanan sorunlardan devam edemicem dedi. Daha 4 gün evel sözde ilanı aşk ediyordu Face'den. İlişki durumunu değiştirdi hemen ve şimdide birden bire silip engelledi. Eski karışınla tekrar barıştı diye şüpheleniyorum veya beni yan cepinde tutuyordu sadece başkasını buldu. Şaşkın bir durumdayım hem suçlu hem güçlü hem engelliyor o kimki sinirlerim çok bozuk? Geri dönüşü olmaz bu işin ama böyle bitmemeleydi insanlarda niye saygı kalmadı?

Güncellemeler:
bunlari tabi telefonla mesaj yolluyla yapti arayipda degil!

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• karakter fakiriymiş salla salla vur duvara:D sen üzülmemelisin bence şanslı hissetmelisin onun karısı daha şanssız kadının yerinde sende olabilirdin daha kötü bir durum olmazmıydı senin için bence öyle olurdu;)

1|0
    0|0
    • oha diyorum ve sen hala bu herifi takıyomusun karaktersiz adam göörünümlü ama adamlığın a ' sına sahip değil bence

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• pislik biriymiş demekki boşver bittiği için şanslısın artık seni hakedebilecek biri ile birlikte ol tabi bir süre kafanı topla

1|0
    0|0
  • Ondan hayır gelmez.

1|0
    0|0
  • gerçekler mi acıdır yoksa acılarmı gerçektir sanırım sen bunun cevabını biliyosun. zoruna gitti dime gururuna çok dokundu çünkü sen bunu hakedicek hiç birşey yapmadın. yapsaydın bu kadar çok zoruna gitmezdi. kim bilir sana yapılanın acısını kimden çıkarıcaksın. o karısıyla barıştı ve seni bıraktı başka bi nedeni yok arama kabul et daha az acı çekersin..

0|0
    0|0
    • kabul ediyorumda serefsizligini anlamiyorum hep farkli davraniyordu yalanmis :(

• ya iki ay ciktik o kadarda üzülecek degilim acikcasi...

• hı hı eminim öyledir:)

• engelleme olayını bir harf bastığında mesela senin adın f ile başıyor be bu harfe bastığında aramada ilk senin adın çıkıyor ve her gördüğünde de üzülüyorsa engelleyebilir benim gibi :)

0|0
    0|0
    • tamamda mesajla bitti dedi onca mesaj ettim acikla diye birden bire sildi engelledi bu nasil bir sererfsizlik?

• bulmus zaten ama daha güzelini değil vereni bulmuştur birbirlerine layıklar işte mutlu olsunlar

• :)) tamam işte çözmüşsün daha niye uğraşıyorsun s...tisin gitsin işte :)

• Artık yeni moda bu ilişkilerde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yazdıklarından eski eşiyle barıştı gibi geldi ama bilemeyiz tabi. saygısız bi insandan kurtulmuşsun işte sevinmelisin

1|0
    0|0
    • yok baskası baktı başka bir hatun varmış eski karısı bahane zamanında eski karısını aldatmış meğer

• Vay pislige bak sen. Iyi olmus kurtuldugun

• cok acık senı üzmek istemem ama seni cepte sanıyor

0|0
    0|0
  • utanmaz arlanmaz kişiliksiz adam boşver canım değmez öyleleri için.

0|0
    0|0
  • başka kızlarada aşkdan bahseden saygısız bir insandan kurtulduğuna sevin

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;