Beni sevdiğini söyleyen adamın her şeyi yalanmış. İnanılmaz bir şok yaşıyorum şu an?

Beni sevdiğini söyleyen adam zamanında yaşını işini yalan söylemiş sandım meğerse herşeyi yalanmış o zaman biraz sıkıntıdaydık üzüntülüydüm anlat falan derdi sonra benimde elimde yok yardım etmek isterdim demişti bugün öğrendim evi arabası yazlığı herşeyi varmış.Tek birgün paranın lafını etmeyen beni ne gördü kim bilir ne demeli bu insana?

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• seni yolunacak tavuk, seni kullanacak birisi gibi gördü.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Öylelerini toprak doyurur anca. Seninde duygularınla oynamış

1|0
    0|0
  • Kötü bir durumda olunca sövülebilecek bir insan... İçini rahatlatır en azından.

1|0
    0|0
  • Evlenince diyecegini de kimbilir adamı kimler sömürmeye çalışmıştır.

1|0
    0|0
  • Ona değil de sana ne demeli ?

1|0
    0|0
  • Para gözünü doyursun bırak adamı böle insanmı olur

1|0
    0|0
  • belki seni denemiştir evli çıkmadı ya sonradan sen onu düşün bir de

1|0
    0|0
  • adam daha yolun başında yalan söylemiş

0|0
    0|0
  • kendini kullandırma ona kesinlikle izin verme

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• nebicim insanlar var ya aklim almiyor.. bastan belki yani seni tanimadan önce isinden falan bahsetmemis olabilir, nasil biri oldugunu ögrenmek icin ama kisa süre sonra sana gercekleri anlatmaliydi, resmen ondan para isteyeceginden korkmus ya buda sana yapilan bir hakarettir.. sacmalik yani neden bukadar yalanin icine girer bir insan, bence hic bir kötü söz bile layik görme sadece sus o ona en agir ceza olucaktir zaten

1|0
    0|0
  • arabasini ciz, evini havaya ucur.

1|0
    0|0
  • Oha yani böylelerine denecek bir şey yok bence

1|0
    0|0
  • paragöz kızlardan sandı seni heralde

1|0
    0|0
    • Heraldesi yok resmen dolandırıcı demiş bana

• kurtulmuşsun boşver bidada tam olarak tanımadğn güvenmedklernle konuşmaman dileğiyle

• ondan para isteyecegini düsünmüs. icinde kalmasın diyecegini de, öyle bitir.

1|0
    0|0
    • Valla saymaya başladım

• terbiyeni bozmadan usul usul söyle lafları, sonra kenara cekil. aramalarını acma. mesajlarına cevap verme sonrasında. sadece bayram seyranlarda standart mesaj at, bak nasıl içlerine oturuyor. :)

• Yok aman ne işim olur ne bayramı ne seyranı

• Cimri.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;