Türkiye-Suriye olası savaşı hakkındaki düşünceleriniz neler?

arkadaşlar herşeyden onemlısı bu savaşın amerıka ve rusya arasında oldugunu hepımız bılıyoruz amerıka ve rusya bızlerı kullanarak guclerını sınıyor ve bızlerde savaşın eşiğindeki umutsuz cocuk rolünü oynuyoruz Ben Atatürkü özledim...

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• BEŞAR ESAD gibi bir müslüman olmayan pislik var suriyenin başında.ama illa savaş olacaksa olsun diyorum.çünkü birşey yapmazsak yine aynısını yapacaklar.savaş çıkarsa çok fazla zarara uğrarız.ama adamlar resmen sana salıdıryor ve sen de sesini çıkartmıyorsun.sesini çıkartmayarak hiç bir yere gidemezsin.yoksa devamı gelir.mesela suriye terör örgütüne destek verdi aylar öncesinde.türkiyenin sesi çıkmadı.ne oldu devamı geldi.jetimizi düşürdüler 2 pilot şehit oldu.ona da ses çıkartılmadı ve ne oldu.bir anne ve çocukları öldü.buna da ses çıkartılmazsa daha çok insanımız ölecek.

KEMALİST OLMAK BU ÜLKEDE GURUR VERİCİDİR.KEMALİST OLMALIYIZ Kİ BU ÜLKE BAŞKALARINA GİTMESİN. BİZİM OLDUĞUMUZ GİBİ TORUNLARIMIZ OLSUN ŞU TOPRAKLARDA...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Türkiye ve Suriye eski dostlar düşman olacak.İsrail de gülmekten cırcır olacak.Tamam etkiye tepki haklı ama bu konu uzamaz savaş boyle çıkamaz çıkmamalı Çakal recep bey bunun bilincinde.İç savaş çıkmış ülkeye horozlanmasın.Ama misilleme doğru oldu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Millet klavye başında hazır bekliyor.!1!1

Yapmayın gençler =((88

0|0
    0|0
  • bende MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü özledim ama onun gibi bir insan bir daha gelmez.birlik olamadığımız gibi kendi içimizdeki savaş yetmiyormuş gibi birde bu ülke çıktı başımıza hani yabancı ülkelerle savaş olsada seve seve gitsek Şehit olsak.ama bu ülke ile savaş çıkmasını istemiyorum içindeki inananlar olduğundan.eğerki en kötü ihtimallede çıkarsa çağırırlarsa yine giderim.ve gözümü kırpmam.

0|0
    0|0
  • savaş olmasın ama teskere cıksın en kötü ihtimalde de olan olsun artık ama savaş ın zararı hepimizi cok etkıler

0|0
    0|0
  • esad unutmasın,Türk gençliğin Counter strikeden eğitimli ve tecrübeli oldgunu,4-3 ve 1-3'ü aldım geliyorum pampa.

0|0
    0|0
  • Savaşmak şöyle dursun, gönlüm barışlardan bile ürkmekte.(Mesnevî, I, 3435, 2137, 2392)

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;