Sizce satranç sıkıcı ve entelektüel insanların oyunu mu?

Satranç oyununa bakış açınız nedir?

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkemizde gittikçe profesyonelleşen, İş Bankasının maddi manevi sponsorluğunda güç kazanan, gerek yeni nesil gerek arkadan gelecek nesillere baktığımızda potansiyeli yüksek bir ivme ile gelişen bir spor dalı. Özellikle küçük yaştan itibaren bu spora başlayan çocuklarda yaşıtlarına oranla daha zeki ve mantıklı hareketler sergiledikleri, hayatta daha başarılı oldukları görülüyor. Ayrıca turnuvalardaki rekabet, kurulan arkadaşlık ortamı ve centilmenlik ayrı bir haz veriyor insana. Üzerinde durulması ve daha da yaygınlaştırılması gerektiğini düşünüyorum bu sporun.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Kafasini kullanamayan insanlarlarin oynayamadigi bir oyun. Sikici bulmuyrm ama entelektuel insanlarada yormuyrm. Pekala zeka sahibi herkesin oynayabilcegi bir oyun 😎

1|0
    0|0
  • Hayır bence sabırlı olabilen, ayrıntılara dikkat eden, taktik kurabilen, tuzak yapabilen yani kısaca oyunu bilip sabredecek herkes oynayabilir.
    Ben oynuyordum ama oynayacak birini bulamıyorum. Kendi kendine oynamak için setler var onlardan anlamıyı düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Gel birlikte oynayalım tele program ismi verim indir?

• İstersen oynayabiliriz bilgisayardan bir sürü platform var

• Bilgisayara giricek zamanım olmuyor @blrbr

• Satranç aksine farkli bakislara sahip olanların oyunudur. .
    herkesin kavriyamayacagi bir kabiliyettir..

0|0
    0|0
  • Sakin kalabilenlerin oyunu ve sanırım ben bunu yapamıyorum.

0|0
    0|0
  • satranç çok zevkli zeka geliştiren düşünme yetenegini artıran oyun bence. bence diil öyle öyle. sıkıcı insanlar oynuyosa ben istisnayım:D cok eglenceliyimdir ve satranc oynardım bir dönem..

0|1
    0|0
  • zekı ınsanların oyunu

0|0
    0|0
  • Zeki ve asosyal insanlarin oyunu bence ;)

0|0
    0|0
    • Saçma bir yorum

• Zekilerin olduğu kesinde asosyal kısmı doğru olmayabilir

• Bir kere satranç tek başına oynanmadığı ve daha iyi oynamak için gurup halinde arkadaşlık kurup oynayanlar asosyal kelimesi onlara yanlış kalır bende onlardan biriyim. not (normaldede fazlasıyla sosyal aktivitelerde bulunurum)

• Satranç oynayanlara sıkıcı gözüyle kim bakar ya. Okey mi oynasın?

0|0
    0|0
  • asla son derece zeka gerektiren bişey aynı biriç gibi

0|0
    0|0
  • Oldukça iyi bir oyun. Sıkıcı değil.

0|0
    0|0
    • Sıkıcı diyenler var her gün 2 saatimi ayırıyorum.

• Olabilir haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Entellektuelligi bilmem ve boyle zirva kavramlarla da boyle zirva kavramlari sifat edinmeye calisanlari da ciddiye almam fakat gelisen teknolojiyle yeni nesil oyunlarin (oyun konsollari olsun bilgisayar oyunlari olsun) satranc gibi cok klasik, gorsel acidan goze hitap etmeyen ve zeka kurgusu son derece sınırlı bir oyunla kıyaslandıgında oyunculara cok buyuk dunyaların kapılarını actıgı bir gercek. Ha sever miyim? Elbette, cok kücük yaslarda baslamıstım satranc oynamaya o dönemlerde fena bir satranc oyuncusu da sayılmazdım ama su an oynasam en fazla 2 oyun sonra sıkılır ve bırakırım

0|0
    0|0
  • Akıllı soğukkanlı kendini bilen kontrol edebilen kişilerdir çoğu

0|1
    0|0
  • Günde 10 15 dk ayırılabilir.. Ama 3 4 saatini geciren insandan pek bir şey umulmaz..

1|1
    0|0
  • cok zevkli olabilcek bir oyun. özellikle aynı seviyede oyuncular için

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;