Evlenince düğün nasıl olmalı?

günün birinde evlenirseniz düğününüz nasıl olur.. ne gibi farklılıklar yapardınız.. hayalinizde kurduğunuz gelin ve damat nasıl.?

0|0
717

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• 1|0
    0|0
  • bir kere düğünde kullanılacak araba kesinlikle klasik pahalı lüks arabalardan olmayacak. Kısmet olur da yapabilirsem link teki gibi yapacağım :D :D :D

1|0
    0|0
  • FarkLı birşey yapmaya gerek yok yada önemi çok yok... ÖnemLi oLan saygı sewgi şLerin birbirini tamamLLaması fikri düşüncesi yaşam tarzı cinseL istekLeri herşeyiyLe uyumLu oLanı buLabiLmek FARKLILIK budur para iLe yapamayacağın şeyLer bunLar ...Eeee... BunLar oLduktan sonra daha ne isteyeyim ben?

1|0
    0|0
  • tek ben evlemiyecegim SEVGİLİM ilahi komedyaaaaaaaa karsılıklı oturup konusuruz taktik strateji ve acılım yaparak öz elestirimizide ekleyerek bir seyler yapacagız tek bildigim dügünden sonra bana cektirdiklerini gerdek gecesi fitil fitil burnundan getirecegim insanlıktan cıkacagım yatak odasından sürüne sürüne kacmak isteyecek ayaklarından cekip dogru yataga tırnakları parkede cizik olusturacak cekerken o derece insanlıktan cıkabilirim.

0|0
    1|1
  • valla şu aralar hiç evlenecekmişim gibi gelmiyo bana.yani hiç bi ışık yok.düğün evlilik çocuk isimleri evin dekoru gibi planları en son 3 yıl önce vefasızın tekiyle yaptım ve ondan sonra hiç aklıma bile gelmedi

1|0
    0|0
  • Düğünler yozlaştı, aynı şeyleri yapmak için milyarlar saymak anlamsız. Orkestra dandik çalıyor, pasta kesiliyor, gelinlik damatlığa bir sürü para, gereksiz işler. O parayla sokak hayvanlarına yiyecek alırım

1|0
    0|0
  • 40 gün 40 gece horon :) gelin dediğin etrafa neşe saçmalı pozitif olmalı mükemmel olmalı :) hayallerim fena.

1|0
    0|0
  • Daha gelin olmadan bu hayali kurmuyorum ben.Belki yurt dışında bir nikahla evlenirim.Sonra balayı filan.

1|0
    0|0
  • güzel arkadaşım herşey evlenene kadar sonrası mutssuz isen boş muttlu isen hayat sanada eşine de hoş

1|0
    0|0
  • limuzin kiralıcam.kır düğünü olsun isterim

1|0
    0|0
  • Arkadaşlık kurmak bu kadar zormu evli kişiler için?

Bekar insanlar evli insanlarla arkadaş olamaz mı?

Ben ANKARA'DA yaşayan biri olarak sadece ANKARA değil tabi ki

fakat REEL'de iyi Dostluklar KURMAK adına soruyorum...

0|0
    0|0
  • Hayal :)

0|0
    0|0
  • çıplaklar kampında evlenmeyi düşünüyorum değişik olsun diye.

0|0
    0|0
  • R8 kiralayacağım :))

Düğünü düşünmedim nerde nasıl olacağını :))

0|0
    0|0
  • O gün bi gelsin de o zaman düşünürüz

0|0
    0|0
  • Ciragan'da mutevazi bir nikah programi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bir yanım kır düğünü yada havuz başı düğün istiyor diğer yanım sadece nikah yap yeter diyor. Sadece nikah yaparsamo akşam için bir restaurant ayarlayıp sadece sevdiğim insanlar ile orada yemek yemek ve eğlenmek istiyorum bakalım evleneğim kişiye bağlı artık:)

1|0
    0|0
  • Gece düğün yapmak istemiyorum. Yani böyle saat 4 gibi falan başlasın daha sonra geceye kadar sürsün. Çok fazla aile kalabalıklığıda istemiyorum daha çok arkadaşlar içinde. Kır düğünü, yada havuz başı düğün istiyorum. Daha çok açık alan yani salon değil. Ve müzikler kesinlikle davul zurna olmayacak klasik müzik çalınacak. Bir piyano bir keman vs. İçkili ve yemekli olacak. Bir davet havasında yani. Hayalimdeki düğün bu :)

1|0
    0|0
  • ahh ahhh peri masallarındaki gibi hayallerim var :)

1|0
    0|0
  • Ucan balon festivali gibi olsun :) sayili kisileri dugunume cagircam hepsi ucan balona binsin ucalim :) sevincten uctuk diyelim :)

1|0
    0|0
  • Eski model üstü açık mercedes gelin arabı(bkz; rosalindanın gelin arabası)

Gelinliğin önü kısa arkası uzun, yada deni kızı modeli

Ayakkabım eflatın yada kırmızı olabilir

Damadın smokin giymesi altında bu yeni çıkan önü bağcıklı ayakkabı giysin

1|0
    0|0
  • minikliğimden beri gizli nikah yapmak istemişimdir

1|0
    0|0
  • Ole hayallerim yok

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;