Bağlanamıyorum diye kaçan erkeğin cinsel istismar mağduru olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız?

bir iki kere buluşmanın ötesine geçemedi sürekli telden aşk dolu sözler söyledi,bağlanamıyorum,kimseyi sevmedim ama seni sevdim dedi sonra bir öğrendiniz ki kadınlarla yakınlaşamamasının sebebi daha önce yaşadığı cinsel istismar yüzündenmiş o erkekten ayrılmak iyi bir yol mudur?Ya da ne?

Güncellemeler:
Ben uzman psikolog değilim elimden ne gelir ki?

0|1
114

En İyi Erkek Görüşü

• Senin problemin olduğunu düşünmüyorum. bir ilişkiye eksiyle başlamak kadar saçma bişey düşünemiyorum. bu istismarı nerden öğrendin? kendisindense sendeki anne-şevkat duygusunu tetiklemek istemiş demektir. öyle yada böyle bu duygu sana sorumluluk hissettirsede bu kişiye karşı herhangi bir sorumluluğun yok ve yaşadıkları kendi problemi. seni bunun içine çekme gibi bir hakkı zaten olamaz. kimsenin yükünü taşımak zorunda değilsin. bu kişiden uzaklaşmanı ve kendine daha sağlam temelleri olan bir ilişki arayışına girmeni tavsiye ederim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• herkesin vereceği cevap farklıdır. Ben onu iyi ederim, destek olurum hep diyorsan eğer yanında ol. Muhakkak kötüleşeceği durumlar çıkacaktır arada...

Ben böyle şeylerde iyi değilim, Neden hep beni bulur bunlar diyorsan ayrılmak senin için daha iyi olur.

Merhamet ile değil sevgi ile ver kararını. Sırf acıdığın için kabullenme durumu.

2|0
    0|0
  • Psikolojik olarak bunalımı hala sürüyordur ve o olayın etkisini ömrü boyunca üzerinden atamayacaktır. Gerçekten seviyorsan bence bu ilişkinin önüne geçmemeli. İstismara uğramak onun elinde olan bir şey değil ki. Ve bunu da söylemesi büyük bir cesaret.

2|0
    0|0
  • şunu bir kere anlayalım her erkek cinseliği ister sever kimisi merak ettiği yaşta olduğu için kimisi yaş itibariyle yoğun istekleri olduğu için kimisi rahatlamak için kimisi mutlu olduğu için sever sonucta sever önemli olan bayan bu konuda kendini kullanılmış bir pozisyona düşürmemesi burda önemli olan niyeti ciddiyeti evlenmeden önce cinsel istekleri yoğun ve sizi hiç dusunmeden yaklasımları oluyosan ne kadar aşık olursanız olun uzak durun sonra bazı arkadaşların dediği sözleri söylemek zorunda kalırsınız ney o sözler inandim aşık oldum çok sevdim birlikte oldum bunun aci bir tecrube oldunu unutmayın sayygılar diliyorum ...not umarım anlaşılır şekilde ifade etmişimdir...

1|0
    0|0
  • Çocuk daha önce hiçbir bayanı sevmemiş sadece seni sevmiş. Eğer sen de onu bırakırsan bir daha hiçbir bayanı sevmeme kararı alıp gay olabilir.

2|0
    0|0
  • Kadınlar tarafından mı

0|1
    2|0
  • seni sevmiş belkide ona senden başkası yardım edemez bence yardım etmeye çalış sevaptır garibime nolmuş atlamışlarmı çocuğa

1|0
    0|0
  • kötü..

1|0
    0|0
  • bı dene yapamazsa ayrıl

1|0
    0|0
  • Nasıl bir istismar yaşamış. Belki bir psikolog çözüme yardımcı olabillir.

0|0
    0|0
  • bence birazda adamın tarafından bakmayı denesen..yani aynı olaylar senin başına gelmiş olsa ve sonradan birini çok sevsen,ve bu olaydan dolayı seni terk etse ne hissederdin?

0|0
    0|0
  • aynenn sen yoluna devem et...

0|0
    0|0
  • ona destek ol ayrılma

1|0
    0|0
  • Biraktıgın an adamım psikolojisi bitmiştir ona bir kazıkta sen atmış olursun halbuki psikolojik bir tedavi ve senin aşkın onu hayata bagardı belkide kendini öldürücek ölüm haberi alırsan hiç şaşırma bence

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana güvenmiş ki bunu sana söyleyebilmiş. Ama psikolojik sorunları olduğundan o ilişki yürümez.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;