Göbek eritmek için önerileriniz nelerdir?

Beslenme ve egzersiz konusunda ne yapmalıyım hiç bilmiyorum :(

1|0
47107

En İyi Kız Görüşü

• Çorbalarla doyur karnını bol su iç mekik çek ( en etkilisi ) dayabildiğin kadar

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 107

• Sabah ve akşamları yemek öncesi 30 dakika kala : omega3 1 tane, vede çörek otu yağı 1 tatlı kaşığı al.

Abur ve cubur, kola ve asitli içecekler ve hazır meyva suları ve tatlı çeşitlerinden, makarna, pilav, pizza, börek, beyaz ekmekten uzak dur.

Endekroni doktoruna çıkıp insülin ve kolestrol vede açlık tokluk değerlerine baktır, kilo vermek ve spor salonunda spor yapacağını belirt ona göre diyet versin ! akabinde kalp doktoruna çık, muayenede etmeden ekg istiyor sonrası muayene ediyor, sıra numarası alınca hemen ekg odası önünde sıraya gir..

Kilo için diyet aldığını, spor salonunda spor yapacağını ve tedbiren muayene olacağını belirt, akabinde eforlu ekg isteyecek , eforlu ekg odasına git ve randevu al ve gir, sonuçlar temizse spor salonuna yazıl.

Bunlar olmaz dersen, yani doktora gitmek..

Aşşağıdaki kitabı al.

https://hizliresim.com/1YaNkG

https://hizliresim.com/P52Qo7

https://hizliresim.com/blZy20

1|0
    0|0
    • bu kitabı uyguladınız mı?

• Okumaktayim, omega3 ve corek otu yagi kullanmaktayim.. doktorada gittim ve spor salonuna yazildim ve devam ediyorum, 82'den 79'a dustum, omega3 corek otu yagi 3 kilo verdirdi Allahin izniyle :) dedigim yiyeceklerden uzak duruyorum.

Kitap yazari Dr. Fevzi OZGONUL %95 Denenmis ve basarili olunmus kitap on yuzunde yaziyor ! İyi oku kitap on yuzu yazilarini ve adimini at.

• Beslenme sisteminizi değiştireceksiniz. Az yağlı, dengeli beslenme, öğün atlamadan. Ara öğünlerde elma, su, bir-iki adet kuru kayısı, karbonhisratlı yiyeceklerden uzak ( un, şeker, beyaz ekmek, ) durmalısın. Tam Tahıllı ekmek, az yağlı yoğurt, light süt. Pasta , çikolata, şeker kesinlikle yasak. Egzersiz hızlı yürüyüş 45 dakika. Sağlıklı bir bayanın günde 5000 adım atması gereklidir. Pilates ile tamamlayıcı egzersizler. İrade ve kafada istemek incelmek için. Beslenme rejimi tamamen değişmeli. Sabahları bir adet tam tahıllı ekmek, kibrit kutusu peynir, yeşil çay. Öğlene doğru bir adet elma. Öğlen Haşlanmış sebze, ızgara tavuk, köfte, balık, bir ince dilim ekmek veya eşdeğeri Bulgur pilavı. Ekmek yemediğinizde bulgur pilavı yemelisiniz. Beyaz pririnç pilavı yasak. Beyaz ekmek, pirinç kan şekerini hızl yükseltir, sonra düşürür. Hızla acıkmaya başlarsınız. Diyetinize katkısı olmaz. Her öğünde protein ( hayvansal gıda), salata , az karbonditratlı gıdalar tüketmelisiniz. Şekersiz çay. Kahve, Nescafe kullanmayın. Olursa bile 1 adet şekersiz tüketilecek. Egzersiz ile tamamlandıktan sonra yağlarınız eriyecektir. Öğün arası öğlenden sonra ara öğün light bir kase yoğurt. Yeşil çay içmelisiniz. Başarılar, saygılarımla.

0|0
    1|0
  • Gobek yagdan olusuyosa
    E mumda yagdan elde ediliyosa
    Mum ateste eriyosa
    Amac gobegi eritmekse
    Arti Civi civi yi sokerse
    Ve p=q ise
    Gobeginin altinda mum yak :))))))

2|0
    0|0
  • BEn bircok yontem biliyorum. Ama boyun ve kilo ne kadar onu soylemelisin ona gore sana bir karin mide programi ve beslenme programi verebilirim.

0|0
    0|0
    • Boyum 160 kilom 60

• Crunces, hanging leg raises, bicycle crunces, bottom up standing, toe touches cruches.. bu hareketle youtube yaz izle karin bolgesi icin bunlari yap gunluk hepsini 15x5 set yap. yardimci olabilmisimdir umarim

• Ben şu an bu hareketleri yapiyorum bnde six pack ler belirgin oldu ha bu arada hamur isinden ve tatlidan uzak sur. borek tarzi cikolata felan yeme sabah yarim ekmek ye daha da ekmek yemek aksam 7 den sonra yemek yeme sut ve sut urunleri tuketme yumurta, kirmizi et ve tavuk tuket

• Filtresiz bira içiniz.

1|1
    0|0
  • Abur cubur ve şekeri kesip, makarna-pilav-börek türü şeyleri azalt. Öğün sayını arttır ve sofralardan doymadan kalk. Bol bol su iç ve mutlaka sabah kahvaltısı yap.

İşlenmiş gıdalardan ve şekerli içeceklerden de uzak dur.
    Doğal beslen.

0|0
    0|0
  • Önce diyetisyen sonra program.

0|0
    0|0
  • Dostum spor antrenörlüğü yapıyorum az bucuk yardımcı olurum özelden yazsan daha iyi ama program felan atarım

2|0
    0|0
  • 3 beyazı kes

0|1
    0|0
  • Ne yiyorsan onu not al. Mümkünse bilgisayar ya da tv karşısında yemek yeme. Mutfakta yemek tenceresinin filan da yanında yeme. Tabağa koy. Salonda ye. Biraz daha uzun süre çiğne yemeği.

1|0
    0|0
  • asatik asit iç

0|0
    0|0
  • Bak bu anlatmıs ;)
    sor ona ;)
    https://i.hizliresim.com/BZGr1g.jpg

1|0
    0|0
  • Çok yanlış bilinen bir şey var. Bölgesel yağ eritme OLMAZ. Vücuttaki yağ oranın düştükçe fazla olan yer fazla miktarda. Yağ az olan yer az miktarda azalacak. Sağlıklı yağ yakmaya çalışın

2|0
    0|0
  • sevişmek :D başka birşey olamaz en hızlısı bu burdan bir erkek arkadaşla 1 ayda 10 kilo garanti sen düşün artık :D

1|1
    0|0
  • protein ağırlıklı beslen ve bir salonma yazıl göbek yağları en geç eriyen yağlardır. yağ yakıcı l-carnitine birde sporcu korsesi al göbeğine bağla spor yap 2 ayda çözüm alırsın. eski bir fitnes eğitmeni olarak yazıyorum sallamıyorum

0|0
    0|0
  • benim de kafamda böyle bir soru vardı iyi olduğu sorduğun hafif göbek başlangıcı var bende :)) pilav, köfte, kızartma hiçbirinden uzak duramam hepsini yerim her öğünde yarım ekmekten fazla yemezsem olmaz illaki yerim. günde iki öğün yerim tek tesellim bu :)) ayrıca günde 40 dakika yürüyorum

0|0
    0|0
  • Bölgesel yağ yakmak yok yagı yakarsın o erir ve zamanla göbeğin de gider. Beslenmek için googlede araştırma yapman lazım. Yağ yok zeytin yağı tereya hariç. Yediklerine dikkat et. 3 beyazdan uzak dur. Un, şeker, tuz. Bunlarda dikkat et ve kardiyo yap. İyi günler

0|0
    0|0
  • Evet mekik iyidir

0|0
    0|0
  • karbonitratı kes ( pilav-makarna ). haftada 3 felan ye. akşam 7 den sonra yemek yeme. uyumadan 5 saat önce ye. bol bol su iç. günde yarım saat yürü açık havada. verirsin

0|0
    0|0
  • tavaya koy

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    87

Kızlar Ne Diyor 46

• Abur cubur herşeyi bırak, yağlı unlu herşeyi bırak. Az ve sık ye, günde en fazla 2 dilim ekmek yiyebilirsin o da buğday ekmeği değil.
    Hergün 1 saat yürü, evde mekik çek ve nette göbek eritmek için hareketler var onları da yaparsan günde yarım saat filan. Bu şekilde erir göbek;)

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum :/

0|0
    0|0
  • Tansiyonunu ölçtür

0|0
    0|0
  • her sabah bir bardak suya elma sirkesi damlatıp iç

0|0
    1|0
  • Bir çok seçenek var,
    Öğünlerini 2 ye düşür. (Yağlı, kızarma falan fark etmez)
    7 den sonra yemek yeme
    Mekik çek yorulana kadar
    Bayansan mezdeke dansı çok iyi geliyor.
    Erkek ise koş

(=

0|0
    0|0
  • Artık sağlıklı beslenmelisin.
    Zararlı olan hiçbir şeyi tüketme.
    Ve yağ yakıcı hareketler vs yapmalısın. Yürüyüş bu konuda oldukça etkili.
    Tavsiye ederim. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Canım göbek için mekik birebir fakat bu tek başına yeterli olmayacaktır. Bunun yanında uygun bir beslenme ile vücudundaki yağ oranını minimuma indirmelisin. Benim tavsiyem bir gym center a gitmen.

0|0
    0|0
  • Beslenmenize dikkat etmenizin yaninda kardiyo + mekik. Ozellikle karbonhidrattan uzak durun. Yoksa bel kalinlasmasi devam eder

0|0
    0|0
  • Çok zor bacım. Yemek yeme zevkini bir kenara bırakman gerekecek, ter dökmen gerekecek, full düzenli bir hayat gerekecek ve türk yemekleriyle mümkün değil insan dayanamıyor bir kebab künefe gördümü 😩 boşver ye gitsin ::))

0|0
    0|0
  • Mekik çek

0|0
    0|0
  • biryerde okumuştum bol su içereke göbekten kurtulabiliyormuşsun

0|0
    0|0
  • Şimdi sana burada bir sürü şey yazabilirim ama okudukça eritmekten vazgeçebilirsin ☺️

1|0
    0|0
  • Canan karatay ile Abim 10 kilo verdi kısıtlama olmadan bence bir arastir

0|0
    0|0
  • Cay içer gibi kaynar su iç çok faydasini göreceksin.

0|1
    0|0
  • Az ye ve saglikli seyler yemelisin

0|0
    0|0
  • Hazır yiyeceklerden uzak dur ve göbeği eritmek amaçlı kas geliştirici karın egzersizleri yapma. O egzersizlerin sonucunu üstteki yağ tabakasını eritmeden göremezsin. Çünkü yağ tabakası kasların üstünü kapatır.

0|0
    0|0
  • Yarim mekik, ya da tam mekik

0|0
    0|0
  • Yeme erir.

0|0
    0|0
  • Youtube da karın egzersizi var bayanlar için 4dklık her gün yap işe yarıyor

0|0
    0|0
  • bir doktor yediklerinizi sayin diyo sayarak zayifla...

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    26
Yükleniyor...