Beni gaza getirecek birşeyler söyleyin :(( ?

Spor salonuna yazıldım 4 aydır gitmiyorum. Çok isteksizim ne zaman hadi artık başla şu işe desem sanki arkamdan biri çekiyor gitme diye. Teşvik edici birşeyler söyleyin :)

Güncellemeler:
Spora gittim sayenizde 1 saatlik sıkı bir çalışmadan sonra mutlu bir şekilde eve geldim ama :((((( Annem lahmacun yaptırmış :((( 3 tane yedim ülen :(

0|0
1217

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• giydiklerin yakışır. daha hoş gozukursun.
    Sağlıklı olursun.
    vd.
    Yeme konusunda da genel şeylerden uzak dur.
    kola fanta gazoz gibi asitli şeyler.
    hazır meyve suyu pek iyi değil. .
    sebzeye yüklen ama çok abartma.
    herşeyden az az ye.
    ekmeği azalt

0|0
    0|0
    • Spor hocasına kalsa sadece lapa pilav ve tavuk göğüsü yemem gerekiyor. Günde 10 tane yumurtayı hiç saymıyorum :/

• aman bırak onu diyetisyen e git hiç olmadi

• Bas sende amino asidi ol daş gibi neyin eksik be senin hadi

0|0
    0|0
    • Amino asidi basmakla olmuyorki çalışmak lazım üstüne. Keşke yattığım yerden kas yapabilsem :D

• Demi yaa o kadar koş terle kaldır indir amelelik yap. Ne için pehhh :) Nasıl olsa hepimiz takla atcaz sonunda :D

• Aynen ya birak :D

• Bak tüm kızlar bunların peşinde. *-*
    https://hizliresim.com/EzggVg
    Çok değil be 6 yaparsın. :Dd Ben anlamam ama. =/Diğer Türk erkekleri gibi göbeğinde pamuk biriktirmek istemiyorsan gidersin. :(

0|0
    0|0
    • Ya aslında o kadar vahim bir vucudum yok. Sıkılaşsa tamamdır ama spor yapsam yediklerime dikkat etmiyorum. Hep bir yerden falso :)

• Oha haha durum vahim. :D

• Hiç sorma :)))

• Bende kilolu biriyim spor salonu ilk Başlarda Ölüm gibi geliyordu ama iki haftada gitmediğim zaman huzursuz hissetmeye başladım. Verdiğin paraya yazık etme kolay kazanılmıyor sonuçta. Kaslı bir erkek olduğunu hayal et ve Yürü ya pislik şey derim

0|0
    0|0
    • Güzel ve teşvik edici sözler :) Çantamı hazırlamaya başladım :D

• Apartman altı spor salonuna asla gitmem Spa merkezi zaten güüzel bir yer. Hadi ben kaçtım az terleyeyim dimi :)

• Koş koş :)

• "İçin temiz olmadıktan sonra, Hacı hoca olmuşsun kaç para! Hırka, tesbih, post, seccade güzel ama, Mevla kanar mı bunlara?" (Ömer Hayyam).

0|0
    0|0
    • Ama bu teşvik etmediki. Aksine fanı dünya bırak dünyalık işleri ahiret için çalış dedirtti kendime :)

• O kadarda kötü değilim ya :/

• Yokk yokkk yokkk

• spor salonunda kızlar gelip teklif ediyomuş

1|2
    0|0
  • Kasları düşün hadi koçum :D

0|0
    0|0
    • Ağrılar kurallar aklıma geliyor daha çok :)

• Sen istanbula gel. Ben spor salonuna gitmeye üşeniyorum ankaraya hiç gelemem :D

• Haha oldu o zaman

• Spora gitmeye useniyorsan evde yap onlari yemekle alakasi yok duzenli ye yeter, ben sirf spora gitmeye usendigim icin evde yapiyorum daha iyi rahat oluyor. Usenme sende diger erkeklerden sekerpare gobekli gibi gorunme nolursun :-)

0|0
    0|0
    • Yok yahu o kadar vahim değil durumum :) Sıkışalmam lazım sadece :) Kasları şekillendirmem gerekli o kadar :) Evde yapıyorum ama azıcık terleyeyim yeter diyorum :D

• Kalk kalk kalk bos bos yatma mars marss

0|0
    0|0
  • Hadi çabuk marş marş

0|0
    0|0
    • İstemsiz hazır ol pozisyonuna girdim :)

• çok kötü gözüküyorsun kendıne gelmelısın falan A:SDF

0|0
    0|0
  • Yakışıklı olabilirsin AMA maskulin değilsen beş para etmezsin :D

https://i.hizliresim.com/yP6v2k.jpg
    Kocam 😍

0|0
    0|0
    • Kocana göz koydum. 😍😏

• Ezilmede :))))

• Allah korusun. s. s

Erkekler Ne Diyor 16

• sen nasıl bir adamsın biliyor musun sen karpuzu tek yımrıhla kırarsın sen varya suya atlasan balığı ağzınla yakalarsın bir de isteksizim diyorsun senin gbi adam nasıl isteksiz olur o kulube git ve daşşakkllarını göster hadi koçum yaparsın sen

0|0
    0|0
  • Mehter marsi ac dinle

0|1
    0|0
  • spora gidene veriyomuş kızlar hadi

0|0
    0|1
  • fitness modellere bak.

0|0
    0|0
    • Fitness modellere bakınca evet gidesim geliyor tam üstümü değişiyorum aynada kendimi görüyorum bu ne l*n diyorum :)

• yaz geliyor simitleri kaybetmen lazım

0|0
    0|0
  • yaparsın, edersin, seni kesseler acımaz manyakmısın sen !
    şu boya şu posa bir bak tü tüt tü maşallah! tü!

0|0
    0|0
  • depresyon. s doktora görün kardes

0|0
    0|0
    • Aynen haklısın hedef koyamadım kendime vucut hakkında

• Bende aynı durumdayım şu an işte :/ Bırakamıyorumki evde herkes içiyor. Bırakmayı denedim ama evdeki sigara paketlerini görünce dayanamıyorum :/

• irade meselesi

• İpragaz o yoksa mogaz

0|0
    0|0
    • Onu halter kaldırıken üretiyorum

• duvarı yumrukla çok kavga edersen güçlenmek istersin zaten kendine zarar ver ben gaza gelmek istediğim zaman kendime zarar veririm işe yarar dene !

0|0
    0|0
    • O kadarda değil :) Yumruk atacak mecalim olsa kum torbası yumruklarım :)

• Yaz gelince kızlar kaslılara baksın sen kızlara.

0|0
    0|0
  • Kendini zorlama bosa

0|0
    0|0
    • Verdiğim paraya acıyorum valla arkadaşım :( 8 ay kaldı bitmesine 2 kere anca gittim

• Keske gitmeden once iyce dusunseydin yazik olmusbparana

• sınmıssın dostum :D

0|0
    0|0
  • Olm mal misin parasini verdigin yere neden 4 aydir gitmiyon. Simdi git ve o gunlerin acisini cikar

0|0
    0|0
  • Kaldır şu lanet olası kıçını ve başladığın işi bitir dostum

0|0
    0|0
    • Hahaha bu iyiydi :)

• Neden başladığını düşün uğruna kan ter döktüğün ne amacın ne evlat silkin ve kalk seni tetikleyen herneyse sadece boyun eğ ve yap!

• Yaz tatili deniz kızlar :)))))))

• yapamazsın kardeş.. beceremezsin sen o işi.. Sende o tip yok..

0|0
    0|0
    • Aşırı tahrik edici gaz ama bu kardeş :)

• yiyosa yap kardeş.. var diyosan yap da görelm.. bence beceremezsn

• 6 ay sonra eğer burada olursanız yeni resimler paylaşacağım :) O kadar gaza geldim inan :)

• bas sterodi bak ne oluyon :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;