Her gün arıyorsa amaç nedir?

sevgilim hergün arıyor beni.şehir dışında çalışıyor.niye arıyordur.bazen 3 kere bile aradığı oluyor.amaç ne sizce neden arıyordur.sevdiğindenmidir.yoksa sıkıntıdanmı.sıkılan insanmı arar çok sevenmi?

0|0
1115

En İyi Kız Görüşü

• Sevmeyen insan günde 3 kere arar mı?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• sevgilim dahi olsa her gün aramam. bu yüzden kız arkadaşlarım hep sitem ediyor. her gün aramak çok mantıksız bana göre. sen de buldun mu bulandırıyorsun

0|0
    0|0
  • her ikiside olabilir fakat daha çok sevdiği için arıyordur seven insan merak eder,ne yaptığını bilmek ister,daha ilgili olur.can sıkıntısını gidermek için bir sürü seçenek vardır sevdiği için bence

0|0
    0|0
  • Sevmese aramazdı ki.. Ben sevgilimi günde 10 kez arıyor bile olabilirim. Çünkü onunla konuşmayı seviyorum. Çünkü onsuz kendimi eksik hissediyorum.

Seni seviyordur, ondan arıyordur.

1|0
    0|0
  • bu ne biçim bi soru ya ben sevdiğimi günde 15 20 kere arıyordum gece 11 de konuşmaya başlayıp sabah ezanında kapatıyordum benimle 5 dk fazla konuşabilmek için 40 takla atıyordu sen 2 3 den bahsediyorsun :S

0|0
    0|0
  • sana aşık

0|0
    0|0
  • :D:D:D ulen arkideş ararız kabahat aramayız kabahat :D:D galata lordu sözleri aklıma geldi şimdi.sakın ha sen dört dörtlük olma kızların hepsi deliiiii:D:D:D

0|0
    0|0
  • UZAKTA olduğu için rahat değildir seni kaybetmekkten korkuyordur uzakta da olsa seni ihmal etmediğinin bir göstergesidir tebrik ederim onu

0|0
    0|0
  • güven eksikliği varsa sık sık kontrol amaçlıda arıyor olabilir sensiz yapamıyo olduğundanda arıyor olabilir bunu biz bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Arasa dert aramasa dert. Akışına bırak yahu..

0|0
    0|0
  • can sıkıntısı

0|0
    0|0
  • kızları anlamak çok zor ararsın çok aradı olursun aramazsın beni sevmiyon hiç aramıyon olursun

0|0
    0|0
  • arasa suc aramasa suc işe bak

0|0
    0|0
  • seviyor demekki seni ondan arıyor

0|0
    0|0
  • var ya senin gibi bi kız arkadaşımın aklına bu takılsa bi daha aramazdım.

0|0
    0|0
  • Bunun cevabını sadece kendisi bilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• özlüyor demek ki niye hemen altında yanlış anlam arıyorsun ki...

0|0
    0|0
  • sen bunu konuşmalarından anlayabilirsin ne güzel arıyor işte aramasa dahamı iyi.

0|0
    0|0
  • arasa bi türlü aramasa bi türlü

0|0
    0|0
  • yok artık.. :S aramasa ilgisiz kalsa daha mı iyi, belanı mı arıyorsun daha ne istiyosun işte?

0|0
    0|0
  • seni n ne yaptıgını merak ettıgınden arıyordur bıde aska sehirdeymıs dusundugu ıcındır

0|0
    0|0
  • böyle düşünce olur mu sevdiği için arıyordur tabiki ve şehir dışında özlüyordur

0|0
    0|0
  • "seni seviyor" diye duymak istemissin sadece burdan :-)

0|0
    0|0
  • Sevmediği birini kim niye günde 3 kere arasın..

0|0
    0|0
  • sıkılıyodur

0|0
    0|0
  • Arasa suc..aramasa suc :)

Ne mutlu iste aklina geliyorsun..sorun nerde

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;