Hangi dövüş kursu bana uygundur?

Selam arkadaslar. Ben dövüs kursuna gitmek istiyorum ama bayan icin en uygun olanı hangisi karar veremedim. Böyle bildiğin dövüs teknikleri uygulamak istiyorum+kolları güclendirmek en azından çelimsizlikten kurtulmak. Sizce neye gidiyim? Box demeyin onun hareketlerini sevmiyorum, böyle dönerken tekme atmak gibi falan olsun. Bide kılıç öğrenmek istiyorum eskrime de gitmeli miyim çabuk kapar mıyım? Dünyayı ele geçircem de.

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Tai Chi
    Aikido

0|0
    0|0
  • taekwando ve ya judo

0|0
    0|0
  • karete daha uygun senin için

0|0
    0|0
  • jujitsu

0|0
    0|0
  • King box boksun kralı kareye de olur ve bide judoya bak :D hangisi hoşuna giderse ben 2yil judo yaptım. Madalyon falan yok ama kavgada faydası oluyor azcik da olsa :D

0|0
    0|0
  • Bruce Lee'nin hayatını araştırmanı filmlerini ve videolarını izlemeni tavsiye ederim..

0|0
    0|0
    • tşkler

• Bu seni doğal olarak onun stili Jeet Kune Do'ya yönlendirecektir. Zaten izledikçe ona karşı hayranlığın seni bu işte başarılı kılacaktır..

• hangisine gidersen git bence kik boks sokakta hertürlü işe yarıyor

0|0
    0|0
    • dönerken tekme atabiliyor muyuz? bir de bu boxtan önce sence spora gitmeli miyim kaslarımı güçlendirmek için?

• önemli olan mantık zaten zamanla kasların geçişmeye başlıyor ısınma hareketleri yapıyorsun ilk başta zaten onları yaparken vücutun şekle girmeye başlıyor dönerken tekme atbiliyorsun ama genelde sokakta pek işe yaramaz çünkü karşındaki insanında senin gibi olması lazım anca ozaman işe yarar tamamen ama sokak dövüşünde yumruklar önemlidir karşındaki bilmesede kik boks kesin işe yarar

• Krav maga (dövüş sporlarının agır abisi)

0|0
    0|0
    • güzel bir şeye benziyor

• Kixbox bir kıza yakışmaz erkek bile başlamak istiyorsa aklında soru işaretleri olsun. Basit bir spor dalı degil erkek için bile ki sen bir kızsın kesinlikle tavsiye etmem. Ben 2 yıl box yaptım. Son 1 yılda krav maga ile ugraşıyorum. Efsane bir spor.

• bakıcam

• Kick Box öneririm bizim salonun yarını bayan :D

0|0
    0|0
  • kıck bos

0|0
    0|0
    • dönerken tekmeleyebilliyor muyuz_Bide ben bacak kaslarımı e kol kaslarımıda güçlendirmek istiyorum bunun için neler yapabilirim fitness deme

• :D karate ve tekvondo, kılıç olarak dojoyu öneririm.

0|0
    0|0
  • dünyayı ele geçirme kursları var belediye açmış oraa git

0|0
    1|0
  • bildiğim bişey var istediğin kadar çelimsiz ol, istediğin kadar silahsız ol, istediğin kadar kadın ol, istersen bir kolun olmasın sakat ol, karşındaki silahlı ise bile etkisiz hale getirmeyi öğretiyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tekvando :D

0|0
    0|0
  • Tekvando
    Ama benim yeni gözden kick boks ;))

0|0
    0|0
  • Wu-Shu yapabilirsin :)
    Öte yandan kılıç kullanmak için eskrim kadar kendo da iyidir