Balık tutmayı seven, anlayan kimler var?

Erkek arkadaşım uzun zamandır balık tutmaya gitmek istiyor. Bende ona sürpriz yapıp olta falan almak istiyorum.
Başlangıç için ne almam gerekiyor? Daha önce adını söyledi ama hatırlamadığım bir şeyle tutuyormuş.
Ekipmanı ne? Sadece olta ve yem alsam tamam mı?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• en kolay çaparı ile tutmaktır
    1 tane kamış takımı al motoruyla bırlıkte 40 tl cıvarı bışey al daha yenı başlayanlar için iyidir denız için 3 m yeterli
    denız balığı tutucak ıse çaparı al yeşil ve beyaz hazır takımlar var bıde kurşun al 20-30-40 gr
    bıde küçük bı çanta al takımlar ıçin
    haa bıde yoğurt kovası :)) balıkları koymak için

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Av bayiine git böyle bir şey al oradan daha ucuza alabilirsin

www.hepsiburada.com/.../productDetails.aspx

1|0
    0|0
  • Hey gidi ya.
    Ne kızlar var.
    Erkek arkadaşı icin ne surprizler yapıyor
    ne şanslıymıs adam

1|0
    0|0
  • Biz her haftasonu babamla gideriz. Olta alman yeterli olacaktır ya da şamandıra.

1|0
    0|0
    • Düzeltiyorum yanlış yazmışım ya da şamandıra demişim. Oltanın yanında şamandıra al :) Deniz balığı mı yoksa göl balığı mı tutar?

• Önceden gölde tutuyormuş ama artık denizde :)

• Tamam Deniz için şamandıra alacaksın o zaman, aslında şamandıra takımı alabilirsen deniz için oltanın yanı sıra :)

• Olta yem kova
    Misina alsan biraz profesyonel ama daha çok balık gelir

1|0
    0|0
  • Rat al set halinde, bir adet orta boy kova, canlı solucanlar var kokusu balık için oldukça keskin ve karanlıkta parlıyor onlardan al birde çakı, sabah 5-6 gibi gidin kayalıkların ordan sallayın. Hadi rastgele :)

1|0
    0|0
  • Şahsi olarak severim ama zıpkın balıkçılığını olta işi şans bende yok ben gorup seçip alıyorum:)

1|0
    0|0
  • sen pantolon balığı tuttunmu hiç

0|0
    1|0
  • çok sıkılıyorum ben

0|0
    1|0
  • Şıpşıp mı acaba :)

0|0
    0|0
  • Tatlı sumu denizmi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Balık tutmayı bende çok severim olta yeterli😉

1|0
    0|0
    • Ben balıktan nefret ettiğim için ona da katlanamıyorum hiç :( birkaç defa gidelim dedi ama bahane buldum hep. Sevemedim gitti balığı

• İnşallah sende hep mutlu olursun canım :)

• İnşallah canım fedakarlık yaptım bende değmezmiş bu yüzden bir daha kimseye fedakarlık yapmam

Yükleniyor... ;