Günde 50 km koşabilen erkek çekici midir :) ?

Bugün tam 50 km koştum. Ortalama 300 dakika sürdü, 5 saate yakın. Koşu esnasında nefes nefese kaldığım olmadı sadece bacaklar biraz ağırdı şu an ise hiç ağrı yok. Benim dayanıklılık ve kondisyon çok güçlü. Yağ oranımda düşük. şu an ise kendimi bir 50 km daha koşabilecek kadar enerji dolu hissediyorum. Bunun sonucunda 50 km'yi koşabilmek her baba yiğidin harcı değildir diye düşünüp kendimi özel hissetmeye başladım. Özel hissetmekte haklı mıyım? Benden atletizmci olur mu?

Güncellemeler:
http://i.hizliresim.com/P5lO77.jpg

Alın arkadaşlar koşu bandında koştum. Makine 999 kaloriden sonra sıfırlanıyor. Tabi ben atletizmci değilim rekot için koştum. Distance denen kısım yapılan yoldur. Orada 11 km koştum fakat 999 kaloriden sonra sıfırlandığı için devamı gelmedi. Toplamda 50 km koştum. Buradan emek hırsızlığı yapmayın soruya adam gibi cevap verin.
Yağ oranım da düşük sadece deneme ve rekor için koşarım arada.

0|0
714

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Arkandan atlı mı kovalıyordu çekici olcam diye çekiciyle götürmemişler iyi ki :D

0|0
    0|0
  • Özel hissetmekte haklısın. Ya senin yerinde olmak isterdim ^_^

0|0
    0|0
  • Valla ne cekicilik, cok cekicidir o, yercekimi ondadir

0|0
    0|0
  • Hayır..

0|0
    0|0
  • Spor iyide bu kadarı fazla yahu

0|0
    0|0
  • değil niye olsun ki itici

0|0
    0|0
  • bana koşmadığı sürece çekici değildir :D

0|0
    0|0
    • Sana koşmaya değecek biri misin?

• Seni sırtıma alır öyle bile koşarım ben asadasd :)

• ya koşmaya değmeyecek biriysem atcanmı sırtından pislik :D hem sen koş ben seni yavaşlatırım :D

Erkekler Ne Diyor 13

• Milli bir sporcu olarak söylüyorum, 5 saat koşmak başarı değil, akılsızlıktır. Hiçbir faydası olmayacağı gibi, zararı da vardır. Cahilce spor yaptığını düşünerek koşmuşsun sanırım :))

0|0
    0|0
    • Her gün koşmuyorum ki zararlı olduğunu bende biliyorum sadece rekor denemesiydi güncellemeyi okumadın galiba.

• 6 da babaannem de koşar nsjssbsb

0|0
    0|0
    • 10 da koştum sürekli. Yorulduğum zaman 6 ya alırım. Ama pek nadiren aldım 6 ya genelde koştum sürekli. Birde telefon kamera sallanmasın diye 6 ya aldım net çeksin diye 10 da malum sallanıyor :)

• Tamam kanka sen kaç o zaman ben dövüşür senin yerine de erkekliğin yarısı kaçmaktır ne de olsa ajjsjsbz

• Biz 1 km kostuktan sonra nefes nefese kaluyoruz. Adam 50 km kosuyor. Helal olsunda cok fazla kaslari yirtarsin

0|0
    0|0
    • Sadece tek seferlik koştum sürekli yaptığım bir şey değil bu. Teşekkür ederim bu arada.

• Rica ederim.

• Kafayı kırmış o

0|0
    0|0
  • Bir komando olarak yapıştırmam lazım sen daha yolun başındasın o koşunun üzerine 150 şınav 30 barfiks 100+ mekik çekmen lazım sonra aferin diyebilirim sana :)

0|0
    0|0
  • az daha yazsan peygamberliğini ilan edecekmişsin

0|1
    0|0
  • Atmiymis bu merak ettim

0|0
    0|0
  • dostum hakkari dag komando tugayinda gorev yapmaktayim ve şu an senin 50 km dedigin rakamin fazlasini biz hergun kosuyoruz burada.. ve ustune sinav mekik barfiks falanda yapioruz.. fazla ovunme senden dah iyi yuzlerce komando var burada

0|0
    0|0
  • bence arabası olup 50 kmyi rahat rahat götüren şanslıdır

0|0
    0|0
  • şu zamanda Arabasıyla 50 km götürebilen biri daha çekicidir ;))

0|0
    0|0
  • Kardeş Bordo Bereliler kosamiyor yalniz o kadar...

0|0
    0|0
  • 50 km zor koşarsın

0|0
    0|0
    • Koştum işte. Zor da olmadı.

• Ufak atta civcivler yesin

0|0
    0|0
    • uu egom okşandı şu an . İnanması güç. Ayrı bir özel hissetmeye başladım şimdi :)

Yükleniyor... ;