Ben artık tahammül edemiyorum ona, O ise belki de şu an ona karşı bir şeyler hissetiğimi sanıyor. Bir akıl verin

Tam iki yıldır uğraşıyorum onunla, başlarda aramızda birşeyler oldu, yani hoşlantı veya aşk değildi, adını koyamadığım birşeydi.

Sonradan pisliklerini öğrenince, kendimden bile tiksindim, nasıl baktım onun gibi birine diye. O ise bana ilgisini felan iyice belli ettmişti.

Ben biraz dengesizdim, yani bi adım atsam ertesi gün umursamaz dururdum. Herneyse bu olaylar ortaya çıkınca(sevgilisi varmış, hemde ailesinden) kızla ayrıdlı, sonra başkalarıyla oldu, ama her seferinde bir adımımla ayrılıyordu onlardan, yani sevgilisi olsa bile hala bakıyor birşeyler yapmaya çalışıyordu. Aşık olduğunu sanmıyorum, ama ne hissetiğinide anlayamıyorum. Sonradan bulunduğum her ortamda kalmaya çalıştı, ve her seferinde neredeyse kızlardan bahsediyordu, iğrenç iğrenç konuşmalar, tam kilisiği bozuk biri. Ve ben bu erkekten kurtulamıyorum, başka biri varmış gibi yaptım, onu görmezden geldim ama yok olmuyor. Bugünde onların sınıfındaydık birkaç arkadaşla, onun sınıfındaki kız biliyor durumu sanırım, ve bize o dedi gelin bizim sınıfa yağmur bitsin gidersiniz diye, neyse sınıfa girdik, öğretmenide biz girdikten birkaç dakika sonra başka bir sınıfa uğramak için çıktı, neyse bu filmine başladı hemen. Bak bu kız arkadaşım diye bizim sınıftaki kıza kızın resmini gösteriyor, işte kız onda kalmak istemişte, o yok işlerim var demiş, yani hep bu tür şeyler, ve süreklide bakıp durdu oradayken, madem sevgilin var hala ne istiyorsun benden ? Bu adam niye bitiremiyor ? Neden canımı yakmaya çalışıyor ? ben sınıftan çıktım hızla yağmur durduğunda, sınıfta sessizlik oluşmuş hemen, sınıfındakide niye böyle çıktı bu demiş, yakın arkadaşımda sınırlı demiş, o şimdi sanıcakki o kızı kıskandım ve bu yüzden sinirlendim, ama ben sınırlı bile değildim sadece hızlı çıktım.

0|0
10

En İyi Kız Görüşü

• Yani ne denir ki şimdi anlamak zor üşenmedim okudum fakat kendin de diyosun dengesizim bi gün yüz veriyosam bi gün dururum diye bence bu hoşuna gidiyo ve malesef doyumsuz olduğundan seni de kaçırmak istemiyodur

0|0
    0|0
    • Gerçekten zamanini ayirdigin için tesekkürler, ama bu iki yil öncesi için geçerliydi, sonrasinda onu hep görmezden gelmeye çalistim, umursamadim, o ise sevgilisi olmasina ragmen bakip durdu, halada birseyler hissetigine eminim ama ne oldugunu anlayamiyorum :(

• Ya zaten sinir oldugum aynen dedigin gibi yapiyordum, ama arkadasimin bugün sinirli demesi, ona kesin onu kiskandigimi düsündürecektir :( herneyse Yorumlarin için gerçekten çok tesekkürler :))

• Sen öfleyip pöfledikçe naz yaptığını düşünüyordur o :D katı ol bakma bile görme onu. Rica ederim birşey olursa tekrar yazarsın

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;