Evlilik programlarına nasıl bakıyorsunuz? Su gibi'ye çıkar mıydınız?

Herkese merhaba;

Evlenmeyi düşünüyorsunuz. Kendiniz uğraştınız uğraştınız bulamadınız sonra ananız babanız iyi bir nasip kısmet bulamadı su gibi ya da diğer evlilik programlarına çıkar mıydınız?Bir de bu tür evlilik programlarına nasıl bakıyorsunuz?

0|0
1614

En İyi Erkek Görüşü

• Daha önce benzer bir soru sorulmuştu. Düşüncelerim aynı hala:

Bu kadar saçma programlar görmedim ben hayatımda. Ya düşünsenize bir: Öyle bir programa katılan bir kadınla zaten işim olmaz da hadi tutun ki oldu. Benim evleneceğim kişi hakkında hayatımda hiç görmediğim, tanımadığım insanlar yorum yapacak ben de onları dinleyeceğim. Hayır hadi katılmak gibi bir hata yapıyorlar bir de bu yorum yapanları dinliyorlar ve daha fazla yorum istiyorlar. Sonra aşk o kadar kolay mı? İki kelime ile kendini tanıtmaya ve dış görünüşe hemen aşık olunuyor. Aşkım gibi kökünde muteşem bir duygu içeren bu sözcük, bu gibi kendini bilmezler tarafından kirletiliyor. Bıraksınlar ya tek derdi para çoğu kişinin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Ne diyim 27 elrden sonra evlenemeyenlerin ugrak yeri işte. sizde acele edin biraz :p

Ben cıksam beni almazlar zaten o yüzden raflarda marketlerde olmak daha mantıklı

0|0
    0|0
  • izdivaç programlarına çiftlik gibi bakıyorum. birsürü çiftleşmek için biraraya gelmiş aygırlar ve kısraklar var. birbirlerinin kıçını koklayıp eş bulmaya çalışıyorlar...insanlık için çok aşağılık bir durum.

2|0
    0|0
  • Bu bittiğim an demek,intihara açık çek imzalamak..

0|0
    0|0
  • Hepsi tamamen rezillik hiç birini de sevmiyorum. Kendileri çok başarılı bir evlilik yapmışlar gibi başkasına akıl veriyorlar. Reyting uğruna milleti oyuncak ediyorlar

0|0
    0|0
  • türk kültürünün içine eden 3 kuşak var:

1 arabesk kuşağı

2 pembe dizi veya yerli dizi kuşağı

3 izdivaç kuşağı

bir ülkenin geleceği kimlerdir? çocuklar

çocukları kimler yetiştirir? anne-baba ve okul

okulu geç te anne babanın durumu ne? şu 3 kuşaktan birine takılmadıysa iyidir.

1|0
    0|0
  • Yok ben almayayim.Zaten oraya cikmasam bile benimkiler birgun zorla evlilik cuzdani tutturacak gibi geliyor bana.Ihtiyac yok yani.

0|0
    0|0
  • Çıkmam. Hele hele şartları oluyor ya evi olsun arabası olsun şöyle olsun böyle olsun deli oluyorum.

0|0
    0|0
  • Çıkmak sorun degil. Çıktıktan sonra donecek olan muhabbet belli. Niye çıktın, es mı bulamadım, niye bu kadar acelecisin. Açıklaması bıle sikinti. Uzak durmak guzel.

0|0
    0|0
  • sonum olur .

1|0
    0|0
  • pislik programlar...

0|0
    0|0
  • Kafama silah dayarlarsa olmemek icin belki cikabilirim

0|0
    0|0
  • ... Tv'de çizgi filmler bile daha inandırıcı !

0|0
    0|0
  • ya kurmaca onlar

oradan hiç evlenilecek bir tip çıkar mı :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• Yok canım kalsın toprağa gömerim daha iyi .Bence rezilliğin daniskası o tür programlar.

o kadar daa düşmedik daha :))

0|0
    0|0
  • ewiligi bile oyun ettiler tvde diye dusunuyorum sipariş verir gibi eş istiyorlar yada ne bilyim 70 milyonun onunde aile meselelerini tartışıyorlar bana gore cok saçma... birde artist gibi gelenler war sesi guzel olanlar falan onlarda kendilerini gostermek için geliyorlar ..

0|0
    0|0
  • zuhal topala asla. tam bi kaynaştırma programı gibi kaynaştrmadan kastım ilkokullarda engeli olanları topluyolardı byerlere ya. onun gibi işte. su gibide çok kro. insanı sıkıyo. flash tv deki zaten ayrı bişey cok rezil ama esra erola eğer aha evde kaldm paniğindeysem çıkardım :D

0|0
    0|0
    • bence su gibi en iyisi esra erol evlendirmiyor dövüştürüyor gıcık olduğum tek kadın

• su gibideki songül karlıda dobra olcam dye çok varoş davranıyo ama bide konuşurken lafı ağzına tıkıyo adamın :D

• Hayır

0|0
    0|0
  • Çok mantıksız geliyor bana.Bu tür şeylere ihtiyaç hissetmezdim sonuç ne olursa olsun.

0|0
    0|0
  • herkes o kadar büyük konuşmuş ki evlenmem daha iyi demişler. ama o insanların hayatlarını bilemezsiniz. Allah kimseyi yalnız bırakmasın.

1|0
    0|0
  • aslaaaa...

0|1
    0|0
  • o kadar düşeceğimi sanmıyorum:) rezalet

0|0
    0|0
  • yok ya oraya çıkıpta rezil olup millete kendimle dalga mı geçtiricem. evde turşumu kursunlar daha iyi bundan :)

0|0
    0|0
  • modern dünyanın köle pazarları..asla çıkmayı düşünmem

0|0
    0|0
  • eger ajansta calıssaydım rol amaclı cıkar hem eglenir hem para kazanırdım

0|0
    0|0
  • aman kalsın . evlenmem daha iyi

0|0
    0|0
  • şakamı bu asla çıkmam rezilik :)

0|0
    0|0
  • Pazar yeri gibi görüyorum orayı, çok mantıksız.

0|0
    0|0
  • Evde kalsam yine çıkmam.

0|0
    0|0
  • Oraya yaşlı insanların çıkmasından yanayım.

Gençler çıkmasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;