Biber gazı sıkmak suç mu ?

bu devirde adamı sopayla dövsen vatan haininden fazla yatarsın içerde dövmesen ayrı bi alem. link

bu habere bakın mesela ülkemizdeki güvenliğin hali bu. polisler kendini bişey sanar olmuş adama 10 kişi girişmişler suçu olmadığı halde. şimdi çıkarıp sopayla bu polisi dövsen adın polis dövdü olacak öldürsen ayrı bi dert en iyisi biber gazı sıkıp oradan uzaklaşmak. biber gazının suçu var mı varsa ne bilen var mı

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Biber gazı kullanmak suç.Polisler bile biber gazı eğitimi gibi saçma birşey alınca kullanma hakları oluyor.Eğer sen kullanacaksan portakal gazı kullan o suç değil.

0|0
    0|0
    • ne kadar da komiksin sen öyle

• Valla benim polis arkadaşım var.Biber gazı kullanmak için eğitime gidecekti ne saçma ya bari bizim kullanmız yasal olsa diye bişi demişti.Bİlemedim şimdi.

• hayır biber gazı da yasaksa kendimizi nasıl koruycaz dövsek suç dövmesek ayrı bi durum zaten

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bu haberde direkt posli suclu demiyor yalnız. belki dayak yiyen adam yalan soyluyodur onu bilemeyiz bence. hak veriyorum sana bazı polisler ellerindeki yetkiyi hayvan gibi kullanıyo ama bu demek degil ki, suclu her zaman polis. yargısız ınfaza gerek yok. belki polislerin anlattıgı gibidir olay.

0|0
    0|0
  • Eneeee bizim komşu ya bu

0|0
    0|0
  • Suçtur... Dava kapanmıştır..

0|0
    0|0
  • aslında hep polislerden nefret etmişimdir bak bunlar adamı dövüyorlar sonrada alıyorlar eline metal para sürtüyorlar orası belirli bir süre sonra morarıyor darp raporu alıp hem adli makamları aldatıyorlar hemde adamı dövüyorlar

0|0
    0|0
    • aynen kardeş bende nefret ederim polislerden. göndereceksin bunları doğuya bunların hakettiği yaşam o

• kardeş ben şimdiye kadar hiç efendiye rastlamadım. doğu da it gibi titrerler herkesten buraya tayin olurlar burada millete artistlik taslarlar. durdurur ailenin yanında ters ters konuşur. gerilip bir tane çaksam it sürüsü gibi üşüşürler adamın üstüne dayak yersin bide yediğin dayakla suçlu olursun. birde millet yok polislerde yetki yok falan diye konuşuyor bunların yetkisi olsa bunlar iyice kudurur

• doğruluk payı var yalnız ben işin olumlu yanından bakmayı tercih edenlerdenim

• Yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;